Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Piros zászlók ismerkedéskor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros zászlók ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nálatok mik voltak azok a figyelmeztető jelek ismerkedéskor vagy a kapcsolat elején, amiket figyelmen kívül hagytatok és ezt később megbántátok? (Mert utólag kiderült, hogy az illető valóban alkalmatlan kapcsolatra.)

Mi volt a legtanulságosabb számotokra, amit párkeresőknek tanácsolnátok?



#megérzés #red flags #figyelmeztető jelek
2021. jan. 10. 23:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Folyamatosan sajnáltatta magát és azt adta elő, hogy a környezete milyen rosszul bánik vele.

Mindent beígért, aztán mindennél szabadkozott, hogy majd később.


A legtanulságosabb? 1 nőre sosem érdemes alapozni. Maguk sem tudják, hogy mit akarnak és még felnőttként is csak tinik.

2021. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7%
#1 Csak egyet tudok erteni, en leginkabb azt tennem hozza, hogy a red flag az, ha norol van szo. Nem szabad veluk kapcsolatot kialakitani, foleg nem erzelmeket tapalni. Inkabb kell 2-3-4 laza sexkapcsolat parhuzamosan, penzedet sem egy helyre teszed nem? Akkor a farkaddal, meg az erzelmeiddel miert tennel ilyet?
2021. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%

Mikor rájöttem, hogy igazából nem szereti sajátmagát. (és vagdossa magát)

Sajnos ekkor már 1 hónapja együtt voltunk. és nem akartam emiatt így instant eldobni a kapcsolatot, de sajnos ez elég erős jel.


A kövi 4 hónapban próbáltam kis önbizalmat csepegtetni belé, és összerakni a lelkét.

Energia igényes volt.

a kapcsolat hatodik hónapjában szakítottam vele kétszer.

2021. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondta, neki nem olyan fontos a szex, nem jönne össze valakivel csak azért, hosszabb ideig is kibírja nélküle. Gondoltam, milyen klassz pasas, végre nem egy bárkit válogatás nélkül azonnal megdugó, magával nem bíró kretén. Aha... Alacsony volt a libidója, és nem működött a cerka (merevedési és orgazmuszavara is volt). 😏
2021. jan. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!


Intelligens megnyilvánulásokat várok konkrét esetekkel, nem olyanokat, ahol kompletten szidjátok a másik nemet. Az "összes nő megbízhatatlan" és a "minden pasi szemét" jellegű válaszokat le fogom pontozni. Szerintem ez érdekes téma lehet, és nem azért írtam ki a kérdést, hogy éretlenül uszítsuk egymást!


Köszi a megértést.

2021. jan. 10. 23:23
 6/37 anonim ***** válasza:
87%
#4: mondjuk az a lenéző mosoly a végére nagyon nem kellett volna, révén, hogy egészségügyi problémáról van szó.
2021. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
13%
#5 Felolem lepontozhatsz, de attol meg a tenyek nem valtoznak.
2021. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
13%

#2-es: Teljesen jogos!


#5: Konkrét eseteket is írtam. A kérdésed része volt az is, hogy mi volt a legnagyobb tanulság. Hát, bocsi, de az életem nem arról szól, hogy a társadalom milyen pc dolgot erőltet épp le a torkomon. Ha valaki arról kérdez, hogy mi volt a legnagyobb tanulság, akkor arra válaszolók. Tudom, hogy nem menő dolog, de őszintén.

Belehet érte szólni, de amíg sok nőtől is azt hallottam, amit tanultam, addig nem fogok mást mondani. Nem fogok hazudni. Ha, majd látok kivételt, akkor megváltoztatom a véleményem. Eddig, még nem láttam.

2021. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
72%

Ha túl sokat beszél magáról és nem kérdez vissza, nem társalog, hanem novellát ad elő, ha ugyanazt elmondja többször, mintha még nem mondta volna.

Ha nem bókol semmit. Ha nem a bal oldalamon sétál (nő vagyok).

Ha a konyhámban én szolgálom ki és meg se kérdezi, hogy mit segítsen.

Ha valami megoldandó ügyem van, és nem próbál automatikusan megoldást keresni, segítve engem.

Ha nem vicceskedik magától.

2021. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

Plusz Ha a munkáján sokat/rendszeresen bosszankodik.

Ha nőkkel üzizget, a telón megjelenő fejből/névből látszik.. kivéve ha a rokona ugye.

Ha otthon van és mégsem akar talizni, kifogásokkal.

Hogyan beszél az anyjáról, pl szitut elmesél és hogy mit mondott neki (pl megtörtént esetként azt mondta neki hagyjál már békén, csak most értem ide)..

Ha az exeit csúnyán szidja.

2021. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!