Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogy érint, ha a párotok nem képes kivárni a "piros napok" időszak végét, és közben is akar intimitást?

Figyelt kérdés
nem a hagyományos módon, hanem amihez a kezeket és szátokat kell használni.

2019. okt. 22. 03:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Mivel én is kinyalom a nunát ilyenkor, minimun leszop vagy kicsapja nekem. Akár talppal is, sőt. 🙂
2019. okt. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Magától értetődő szerintem. 27/N
2019. okt. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Képzeld, az orális szex, és a kézimunka n ördögtől való. Túl kéne már lépni ezen a prűd hisztérián, hogy jaj, nem veszem a számba a pisilőjét, fúj.
2019. okt. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Hát muszáj, különben megy máshova. Ez van.
2019. okt. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Semmit..

Amig gorcsolok es a hatam kozepere sem kivanom addig ha a fene fenet eszik sem lesz semmilyen szex de meg oral sem vagy kezimunka.

A parom ilyenkor inkabb bekenhagy mert tudja h szenvedek... rendes mert latja rajtam h bazi szarul vagyok.

2019. okt. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Nekem nem kellene olyan barátnő, aki olyankor nem akar szexelni. Túl van játszva ez a görcsölgetős dolog.

Csak egy jó kifogás arra, hogy ne kelljen szexelni állandóan. Érdekes, sehol senkit nem látok megdögleni attól, hogy görcsölne. Munkába is mész ha görcsöl, meg vannak elég erős görcsoldók, amik nagyon hatásosak.

Kifogásnak jó, másnak nem.

2019. okt. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

#6 nőként had döntsük már el mi, hogy mi fáj és mi nem. Szerinten fingid nincs arról miről beszélsz. Na meg nekem pl ha rossz a kedvem akkor nincs libidóm, ha nincs libidó, nem lesz szex sem. Kb úgy érezném hogy a párom megerőszakol. Legalább 1x azért kap orált, de szerencsére normális a párom és nem erőltet semmit. Amúgy is szeretkezni szeretne velem, nem szimplán megdugni.

N

2019. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Az aztán szerelem. "Ne nyávogj, getzi, kapd be a görcsoldót, aztán a farkamat". Biztos egy kedvesrendes srác.
2019. okt. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

Mondjuk én már úgy se tudom mi az a szex. Azt se tudom mi az. Nem ezért. Csak nem vagyok egy szép pasi, és ameddig a nők csak a helyes, jó képű pasikra utaznak (akik pedig 80%-ba megcsalják a párjukat), addig amíg arra mennek, labdába nem rúghatok mellettük.


És ne mondja senki, hogy önbizalom, meg stb, menj oda a nőhöz. Van egy haverom, dolgozik, csinálja már évek óta. Nem bátortalan fajta srác, oda megy nőkhöz; még is évek óta nem volt barátnője, mert nem néz ki jól.


Szart se ér az önbizalom, ha nem néz ki jól egy pasi.

2019. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

És pont ez a lényeg. Ha már muszáj szopni, nézzen ki valahogy az illető. Tetsszen.


És nem, semmivel nem gonoszabbak a jóképű pasik.

2019. okt. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!