Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Családos férfiak! Mire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos férfiak! Mire van időtök 1-2 órában a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés
A szexen kívül. c:
2021. nov. 17. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Beszélgetésre. 1-2 órába ennél több nem fér bele.
2021. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Azt szabad tudni, kb. miről szoktatok beszélgetni? Mi a téma?
2021. nov. 17. 21:19
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

2 Miről?Szerinted?Hogyvagyjólvagyokteisénis, mikor hol tali legközelebb és csá.

Sosem voltam szeretői viszonyba, de most komolyan.Szerinted 1 óra alatt mit lehet megbeszélni, ha abban benne van már a komplett szex meg mondjuk még egy tusolás is?

2021. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha már előprehaladott a dolog, akkor lényegében, minden belefér, amit csak akarunk. Hiszen a szerető viszonynak az a lényege, hogy nem sétálgatunk, mozizunk, hanem szexelünk.
2021. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Én 2x is voltam szerető szerepben.


Ez így van, szexen kívül egy kis alvás és egy kis beszélgetés valami felületes témáról...

Ezzel a baj, hogy nagyon gyorsan kiég a kapcsolat. Főleg a nő oldaláról. Tehát már nem fogja kívánni a pasast.

2021. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor tiszta rosszlányok.hu


Csak ingyen van ,és a nő rèszèről van valamifèle èrzelem, a férfi részéről is , csak nem akkora hogy felbontsa a házasságát


További sok sikert 😆

2021. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3. Ha nem voltál szeretői viszonyban, akkor honnan tudhatnád, miről van szó? Nekem honnan kéne tudnom, hogy a másikok miről beszélgetnek? Ezért kérdeztem. Különben a tusolás egyéni probléma. Mindenki akkor oldja meg, amikor akarja, tartson az bármeddig, nincs benne az 1-2 órában. Akinél benne van, azt tényleg sajnálom.
2021. nov. 18. 00:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Mások meg legyenek szívesek a kérdésre koncentrálni, és hagyjuk a különböző megjegyzéseket. Köszönöm!
2021. nov. 18. 00:56
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Gyanús, hogy a hozzászólók egyikének sem volt még saját tapasztalata.

A szeretői viszony sosem csak a szexről szól, ne keverjük a szexkapcsolatot a szeretővel.

A szeretővel szinte minden megtörténik ugyanúgy, mint egy "rendes" kapcsolatban, csak épp titokban. De ugyanúgy beszélgetnek, magukról, egymásról, az élet dolgairól, ha pl kollégák akár még a szakmáról is, mint egy pár. Ugyanúgy beülnek kávézni, ebédelni stb, mint egy pár, max igyekeznek kevésbé feltűnő, eldugottabb helyeken.

És persze, van szex is, szinte minden alkalommal, mert az is fontos.

De a szeretői viszonyban a szex nem kizárólag az élvezésről szól, nem csak dugás van, szeretkezés is. Mert ugye a szeretői viszonyban bizony vannak érzelmek, ha nem is szerelem (olyan is van), de mindenképp erősebb, több, mint szimpátia és vonzalom, ami egy szexkapocsolathoz elég.

2021. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolso, szepen leirtad...


Fel-egy evig szereto voltam valakivel.

Remelem, folytatjuk. Valamikor.


Szeretem.


Senkivel nem volt még olyan jó a szex, mint vele.

Csókolózásig jutottunk. Az már szex.

Senki nem szívogatta még az ujjaimat ilyen észvesztően...


39/N

2022. jan. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!