Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok,2 gyerekkel. Eddig nagyon boldogok voltunk együtt de pár hete bevallotta nekem hogy biszexuális.Én konzervatív keresztény férfi vagyok, tiszta szívemből elítélem az lmbtq közösséget, és ez hatalmas rúgás volt a szívembe hogy ennyi ideig hazugságban éltem, a feleségem mindvégig agymosott lmbtq volt.Mióta elmondta hozzá sem akarok szólni, a válást fontolgatom. Ti mit tennének? Párterápia?

2021. nov. 17. 23:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
87%
Ezt nem értem? Egyszer csak biszexuális lesz valaki? 14 év után most derül ez ki?
2021. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Jujj, jobb ha nem írom le a véleményemet.... Azért azt firtatnám, hogy ki az agymosott.


Ill. csatlakozom az első kérdéséhez, ennyi idő után egyszer csak az lett?

Vagy ha régebb óta az, akkor miért most mondja el?

Nem igazán értem.

2021. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Jó kis kamu kérdés.

Milyen párterápi, szerinted az változtat valamit a helyzeten?

Váljatok el, jobbat érdemel nálad.

2021. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Napi kamu. Sztem szüljön neked még egy ikerpárt.
2021. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Troll vagy agymosott vagy?


Na mindegy.


Ha tényleg így van, válj el ha nem fogadod el és kész.

2021. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Valaki linkelje nekem pls, melyik volt itt a legutolsó kérdés, ami nem volt sem kamu, sem baromság :D
2021. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Csak most merte felvállalni , eddig titkolta, nővel még nem volt, inkább a a férfiak hoz vonzódik elmondása szerint…
2021. nov. 17. 23:40
 8/34 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nem biszex. Akkor már régen lett volna ilyen kapcsolata.
2021. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
14 éve tettél egy fogadalmat a feleségednek. Amiben olyasmiről volt szó, hogy mellette leszel jóban-rosszban. Dereng? Mennyire gondoltad te komolyan azt a fogadalmat? Mennyire gondolod te komolyan az egész kereszténységet, ha azonnal válni akarsz, csak mert a másik nem tökéletes?
2021. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%
Én elvàlnék.
2021. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!