Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a feleségemtől?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok,2 gyerekkel. Eddig nagyon boldogok voltunk együtt de pár hete bevallotta nekem hogy biszexuális.Én konzervatív keresztény férfi vagyok, tiszta szívemből elítélem az lmbtq közösséget, és ez hatalmas rúgás volt a szívembe hogy ennyi ideig hazugságban éltem, a feleségem mindvégig agymosott lmbtq volt.Mióta elmondta hozzá sem akarok szólni, a válást fontolgatom. Ti mit tennének? Párterápia?

2021. nov. 17. 23:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira mélyen keresztény vagy, tudod e, a válás is bűn? Hiszen Isten kötött titeket össze 🤷🏻‍♀️
2021. nov. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
25%
Protestánsoknál megengedett a válás. Katolikusoknál érvényteleníthető, ha az egyik fél "bűnben megátalkodott". Szerintem ez az eset ilyen.
2021. nov. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
5%

11, Kéne forgatnod a bibliát, mielőtt ebben a témában kiosztasz bárkit is, a sok tudatlan meg felpontozza. Keresd ki, paráznaság esetén egyértelműen megengedett a válás. :/

Kérdező, sajnos nem tudom, hogy mit kéne tenned, biztosan nehéz lehet, próbáld meg vele tisztázni az érzéseit. Bár ha már eddig eljutott hogy felvállalja, nem hiszem hogy itt meg akár állni. :(


Akik annyit írnak hogy kamu, az iq-juk 60 alatt van, vagy csak unatkozó 10 évesek? Nagyon unalmas olvasni, csak azért mert a ti életetekben nem történik semmi. :(

2021. nov. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

A kereszteny vallas pont a megbocsatasrol es atoleranciarol szol… szeresd felebaratodat…


Szoval vagy nem vagy kereszteny vagy kamu a kerdes.

2021. nov. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező gondolom nem rendes keresztény, hanem fideszkeresztény, azokra meg teljesen más szabályok vonatkoznak 🤷‍♀️
2021. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

1# 2# Azért nem mondta el mert nincs rá igénye hogy lefeküdőn mással is.

A biszexuálisok általában csak az egyik nem felé táplálnak romantikus érzéseket.

Az csak amolyan mellékág hogy a saját nemükkel is szívesen szexelnének néha.

2021. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem kamu a kérdés. Nem értem, minek mondja el most. Mi más lehet a célja ezzel, minthogy megbántson vagy elhagyjon. Elvileg hűségesnek kéne lennie hozzád, akkor meg nem mindegy? Meg mi az hogy férfiAKhoz jobban vonzódik. Talán hozzád kéne vonzódnia és pont. Nem férfiakhoz meg nőkhöz.

Én ebben az egészben csak azt látom, hogy vagy fájdalmat akart neked okozni, vagy valami lépésre készül és erre készít föl téged is.

2021. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

#15

Miért kell ide is politikáról írni? Nem unják már az ellenzékiek szinte minden kérdés alatt a kormányt szidni? Még akkor is ha a kérdésnek semmi köze a politikához vagy bármelyik párthoz, ember.


#17

Vagy csak végre rávette magát, hogy elmondja. Mivel nem sokat számít ebben az esetben az, hogy heteró-e vagy bisex, mert így is úgy is a férfiakat részesíti előnyben. És gondolom valószínűleg a kérdező hímnemű egyede az ember fajnak, tehát bele tartozik a férfiak fogalmába.

2021. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
24%
Hamarabb is eszébe juthatott volna. Most kész helyzet elé állítja a férjét, aki csapdában van, nem tud menekülni. Csak megkeseríti az életét ezzel a késői vallomással.
2021. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok keresztény. De olvasgattam a keresztény házasságokról. Olvastam olyat, hogy a keresztények bíznak Istenben, hogy a számukra tökéletes partnert rendeli melléjük. A házastársak hibái meg olyanok, mint a smirglipapír. Csiszolják egymást a felek. Erről mit gondolsz Kérdező? Te nem hiszed, hogy Istennek célja volt azzal, hogy épp egy biszexuális nőt rendelt melléd? Nem jutott eszedbe, hogy ez jó alkalom lenne egy kicsit nyitottabb szívvel szemlélni a világot?

Egyébként miért nem a szellemi vezetőtökkel beszéltek erről? A pap/lelkész/lelkipásztor biztosan hasznosabb tanácsot tud adni nektek, mint mi random, névtelen-arctalan idegenek.

2021. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!