Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiataloknak tényleg állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiataloknak tényleg állandóan váltogatni kellene párjukat hogy megtalálják az igazit?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, nekem Ő az első komoly kapcsolatom, az előtte levők rövidebb próbálkozások voltak. Nagyon szeretjük egymást, jól kijövünk, úgy érzem le tudnám vele élni az életem, összeköltözést tervezünk. A családom, főleg édesanyám azonban húzza a száját, szerinte nem szabadna lehorgonyoznom egynél, hanem keresgélnem kellene és állandóan váltogatni a partnereimet. Ha egyszer jól érzem magam a párommal, szeretjük egymást akkor bolond lennék eldobni mert hátha akad még jobb. Ez tiszta őrültség, nem? Ha másra vágynék, ha nem lennék elégedett és boldog akkor egyet értenék de így nem. Ti mit gondoltok erről?

25/N


2010. szept. 4. 18:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet esetleg, hogy szüleidnek nem szimpatikus a leány?

Amugy nem, ha szereted, és vele akarod leélni az életed, akkor bánni fogod, ha esetleg azt választod, hogy váltasz még pár partnert hátha... Mindenki az igazit keresi, a biztosat a bizonytalanért kár eldobni!

2010. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól megvagy a barátoddal, akkor tarts ki mellette. Most ugyan divat - és majdnem kötelezö - hogy "kiéld" magad, de szerintem ez csak azoknak jó, akik nem tudnak egy kapcsolatban megmaradni, ezért meg kell magyarázniuk, hogy miért nem sikerül tartósan megtartani egy partnert.

Nekem a férjem a második barátom, az elsö kapcsolat is 12 év után ért véget, a mostani is több, mint 20 éve van meg, de soha nem éreztem, hogy hiányozna, hogy nem váltogattam a partenereket, mint az alsónemüt.

2010. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsán gondolkodik az édesanyád. Örülnie kellene, hogy huszonöt évesen megállapodni készülsz. Magadra és az érzéseidre hallgass, senki másra!
2010. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a leány, kedves első!:) Egyébként azért gondolkodik így mert előtte nem voltak komolyabb barátaim, nem éltem ki magam, de nem érti meg hogy nekem ez egyáltalán nem hiányzik. Valóban nem is igazán kedveli a páromat, mindenbe talál belekötni valót pedig mindenki a környezetünkben szép, jól össze illő párnak tart minket, csak a közvetlen családom nem. Szerintem egyébként akárki, akármilyen lehetne a barátom akkor is találna rajta fogást csak hogy az igazát bizonygassa.
2010. szept. 4. 18:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád nem úgy értette, hogy állandóan váltogasd a partnereid, ha kell, ha nem, hanem igyekezz minél több embert megismerni a másik nemből, nehogy később derüljön ki számodra, hopp ez lehet más is...
2010. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ma divat a szingliség,meg ez a ,,kiélem magamat" című műsor,csak nem mindenki vevő rá.Úgy élj,ahogy Neked jól esik,a többi le van sz@rva.Örülj Neki,hogy Te legalább képes vagy mélyen szeretni,és megtartani egy férfit!
2010. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesmibe ne follyon bele a szülő csak ha nagyon muszály pl:ha a pasi zsarnok és püföli a párját

Nem egészséges a gyakori partnerválogatás bármilyen szempontból nézzük.

Ne a szülő döntsön.Az én anyám is ilyen volt és téves útra terelte az életem amit nehéz volt helyrehozni.Ő akart mindíg pályát és pasit választani.Egész életembe manipulált.

2010. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
18:53-as, de a szinglik ismerkednek férfiakkal, aki párkapcsolatban él az nem!! Ha együtt vagyok valakivel akit szeretek akkor nem tudok "kereső üzemmódban" lenni és férfiakkal ismerkedni mint potenciális jelöltekkel. Ha ez így lenne akkor a kapcsolatom már nem jelentene semmit. Persze nem vagyok teljesen bezárkózva, ismerkedem más emberekkel de csak és kizárólag baráti alapon.
2010. szept. 4. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik minden, nem feltétlen kell keresgélned.. :)
2010. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy fiatalon gyereket csinálnak, és azután válnak szét.


Rossz a sorrend!

2010. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!