Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiataloknak tényleg állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiataloknak tényleg állandóan váltogatni kellene párjukat hogy megtalálják az igazit?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 3 éve vagyok együtt a párommal, nekem Ő az első komoly kapcsolatom, az előtte levők rövidebb próbálkozások voltak. Nagyon szeretjük egymást, jól kijövünk, úgy érzem le tudnám vele élni az életem, összeköltözést tervezünk. A családom, főleg édesanyám azonban húzza a száját, szerinte nem szabadna lehorgonyoznom egynél, hanem keresgélnem kellene és állandóan váltogatni a partnereimet. Ha egyszer jól érzem magam a párommal, szeretjük egymást akkor bolond lennék eldobni mert hátha akad még jobb. Ez tiszta őrültség, nem? Ha másra vágynék, ha nem lennék elégedett és boldog akkor egyet értenék de így nem. Ti mit gondoltok erről?

25/N


2010. szept. 4. 18:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok :D Bocsi csak haverommal volt így mert szülei nem bírták a barátnőjét, és már teljesen így írtam :$ Ne haragudj :)
2010. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kieles dolog olyan butasag. Ez az urugy arra, hogyha valaki mindenkivel lefekszik vagy ha nem tette, akkor megcsalas eseten azt tudja mondani, hogy "nem az en hibam, nem volt alkalmam kielni magam". Epp tegnap beszelgettem egy regi tanarommal es mondta, hogy o fiatalon ugy erezte, hogy ki kell elnie magat, igy 29 evesen ment ferjhez (ami 40 eve meglehetosen kesonek szamitott) olyanhoz, akivel addig 3 evig jart, elotte mindent kiprobalt, aztan megis elvaltak nemsokra ra... szoval erre ez nem nyujt garanciat, megismerhetsz 20 ferfit, ha 40 eves korodban meg jon egy 21-dik, aki megiscsak mas es beleszeretsz. Ne hallgass anyukadra, szerintem nem mindenkinek kell kielnie magat. Aki erre vagyik, tegye, csak mast ne szoljon le, hogy nem olyan. Nekem is csak a ferjem volt, megsincs semmi hianyom. Jo kifogas ez a kieles manapsag...szep szo a r.banckodasra.
2010. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Új vagyok és az alapkérdésre reagálnék:


Addig kell váltogatni a párjukat amíg rá nem jönnek, hogy nincs olyan hogy igazi. Ha most szereted, akkor tényleg hülyeség lenne elhagyni, de most hiába gondolod (szerintem naivan) hogy vele leszel még 50 év múlva is, ez valószínűleg nem így lesz, mert egyszer (talán 5, talán 10 év) találni fogsz valaki mást.

2010. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előzőkhöz, hogy a kiélés divat lett, legitimálni próbálja a r1banckodást és véleményem szerint a kiéLés kiéGés-hez vezet!

örülj, hogy boldog vagy és tartsd meg boldogságod okát.

2010. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Barátomnak én vagyok a második barátnője. Az előző lánnyal 6 évig volt együtt, de a lány anyukája győzködte a kislányát, hogy éljen még, ismerkedjen más férfiakkal is. Összeismerkedett egy nála pár évvel idősebb férfival, akinek már lakása volt, jó munkája, persze hogy tetszett a lány családjának is. Szakított a barátommal, rá 1 hétre összejött az idősebb pasival, rögtön teherbe esett, nem tudta ki az apja a babának. Persze rögtön vissza akart menni a barátomhoz... aztán kiderült, hogy az új pasi az apa, akiről kiderült, hogy egy idegbeteg, parancsolgató hajcsár. Ezután a lány családja kereste fel a barátomat, mindenféle ürüggyel hozzá fordultak.

Szóval nem biztos, hogy érdemes feladni egy több éves kapcsolatot azért, hogy mással is ismerkedj...


Én persze örülök, hogy így alakult, a Barátommal nagyon boldogok vagyunk; és utólag Ő is örül, pedig az egész szakítás, illetve baba- ügy nagyon kikészítette.

2010. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

mért ír mindenki r!banckodást: mert a psiknál a kiélés sokkal régebbi divat? O.O;


Ha az ember nem viszi túlzásba, nem vezet kiégéshez! Jobban megismeri az ember a saját testét (is); és ha megtaláljuk az igazit, lehet utalni rá, más h csinálta/neki h kéne csinálnia; ha a Ő épp nem ismerné az(oka)t a technik(ák)at...


Kedves 25 éves nő, már nem csak a hivatalos 18 van mögötted, tényleg érett vagy; így a családodnak vajmi kevés beleszólásuk van a dologba; én nem hiszem, h 10-20 év múlva garantáltan tönkre megy a házasságod; de javasolnám, h a családod ilyen heti/havi 1szer látogatós távolságban legyen, mert tapasztalatból mondom: "nézd meg az anyját vedd el a lányát" nem csak arra vonatkozik, h meghízik-e a lány...


Egy "kedves" anyuka az őrületbe kergetheti lánya/fia párját, és ez a cuki unokák megérkezése után se változik... akkor se ha a gyereknek tényleg sikerült megtalálni a lelkitársát, mert ez az alak mindig "naplopó"/"szoknyapecér"/bmi rossz, ami épp szöget üt a "kedves" család fejében...

2010. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt tartom a legjobb megoldásnak ha van közöttünk jó pár km távolság, de ez egyenlőre nem megoldható. Én félig-meddig még itthon lakom, fél év múlva fogok államvizsgázni és a költözés utána lesz esedékes. Édesanyámmal egyébként sem jövök ki túl jól, olyanok vagyunk mint a tűz és víz, mindenben másképpen gondolkodunk ezért ha nem a párom akkor más miatt nem vagyunk közös nevezőn. Az már bebizonyosodott hogy messzebbről sokkal jobban tudjuk szeretni egymást.
2010. szept. 6. 10:35
 18/18 anonim ***** válasza:

Anyukád furin gondolkozik, az enyém meg is őlne ha állandóan válogatnék,mert ő kiakna ha havonta váltogatnám a pasikat.

AMúgy nyugi én is a komoly kapcsolat híve vagyok és 17 éves koromban kezdtem el a komoly kapcsolatokat,az tartott több mint 6 évig, a mostani párommal pedig már másfél éve vagyok együtt.).szerintem ez nem törvényszerűség h. kiéld magad, hisz te tudod mi tesz boldoggá.Valaki 20 évesen már kiélte magát,de vannak 30 lévesek is akik még mindig nem akarnak megállapodni.Amúgy meg én sem értem miért kellene egy jól működő kapcsolatot egy futó/bizonytalan miatt megszakítani, hisz semmi biztosíték nincs arra, h. jön jobb, főleg ha most teljesen boldog vagy.Amúgy 25 évesen amúgy sem nagyon válogat már az ember, hisz ha családot akarsz alapítani,akkor ahhoz idő kell h. kiismerjétek egymást és a gyerek vállalás is nőknél időhöz kötött.És gondolom nem 40 évesen akarsz elöszőr gyereket szűlni.26/l

2010. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!