Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális felfogású fiataloknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális felfogású fiataloknak ismerkedés céljából hogyan lehetne létrehozni csoportot a frászbukon?

Figyelt kérdés
Részletes leírást kérek aki már hozott létre csoportot, de az is jó ha van olyan segítőkész emberke, hogy létrehozza.
2011. jún. 19. 23:12
 1/8 Zekki06 ***** válasza:
rámész hogy csoport létrehozása.. kitöltöd az adatokat.. ha minden kész kirakod üzenőfaladra és majd szép sorban mennek az emberek :) csak sajnos lessz jópár aki nem normális mégis ottvan...
2011. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki mondaná meg, ki a normális, meg hogy meddig fiatal az ember?
2011. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

23:17, ez jó kérdés! :D Idővel úgyis kiderül ki a normális.


Próbáltam már de eleve úgy van, hogy be kell jelölni x ismerőst akik a csoporthoz fognak tartozni. Vagy nem tudom, lehet valamit rosszul csináltam.

2011. jún. 19. 23:21
 4/8 A kérdező kommentje:
De ugye nem látható majd, hogy ki hozta létre a csoportot vagy lenne bármi köze a jelenlegi adatlapomhoz ha ugyanezzel a regisztrációval hoznám létre?
2011. jún. 19. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális felfogású emberek eleve nem azon a szaron keresztül ismerkednek.
2011. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zekki06 ***** válasza:
látni lehet ki csinállta, sőt meg is tudják nézni adatlapod.. DE! meglehet oldani hogy vissza kell igazolnod hogy ki csatlakozhasson és ha az adatlapodon semmi sem nyílvános akkor nem is látják :D
2011. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem, nem is értem mit lehet ott csinálni, de valahogyan azért megtalálhatónak kellene lennie az oldalnak...
2011. jún. 19. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sok normális felfogásu fiatal nincs fent azon a szaron, szval nincs sok értelme egy ilyen csoportnak sztem.
2011. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!