Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromat az indítja be,hogy engem úgy csíkot,hogy attól napokig kék és zöld a testem, hasam,illetve élvezi ,ha fáj nekem ,az szadizmus?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 22:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*csikol
2021. nov. 18. 22:20
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Hát, szakértő ugyan nem vagyok, de szerintem nem. Tudtommal a szadizmus arra utal, amikor valaki a fájdalomokozásból, beleegyezés nélküli verásből szerzi a szexuális vágyat. Szóval kifejezetten verni akarna, hogy beinduljon. De ha szimplán csak nagyon durván tolja, mert ilyen extrafelsőnek tartja magát és nem tud kedveskedni, és ennek mellékterméke hogy meglátszik rajtad a sérülés, az lehet más kategória.
2021. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Oh bocsi elsőre ezt a részt lehet átgrottam: "illetve élvezi ,ha fáj nekem".

Hát ha kifejezetten élvezi, és ezt akarja tenni, mert csak erre indul be, akkor már igen, annak tartom.

2021. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%

Igen, ez ilyen tilt-töröl-pusztulj-takarodj az életemből kategória.


Egy tanács: menekülj ameddig nem késő.


32/F

2021. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem normális. Menekülj.


(OFF: Btw vérzékenységgel ha erősebben megsimítanak, akkor is csupa véraláfutás vagy.😅)

2021. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
mi a fasz az, hogy csikol? 😂
2021. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
2021. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha napokig kék zöld foltjaid vannak ahhoz ütni kell, hogy lehet így csiklandozni. Vagy nevetsz miközben ver?
2021. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Basszus, én azt hittem hogy a csókol lett 2x is félreírva. Konkrétan sose hallottam ezt a szót
2021. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól értem nem csikol, hanem csikladoz. Nyilván nem az, ennek a célja alap esetben megnevettetni a másikat, ami nem okoz lila foltokat, és fájdalmat sem.

Ha élvezi, hogy fájdalmat okoz, akkor egyértelműen szadista!

2021. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!