Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szadista és mazochista párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szadista és mazochista párkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
A kérdésem pusztán elméleti alapú, ugyanis ezen gondolkodtam a minap, és utánanéztem, de egyik helyen azt írják, hogy ez mindkét félnek a tökéletes kapcsolat, mások szerint pedig nem működhet, mert a szadista azt szereti, ha az "áldozata" nem akarja, hogy bántsák. Mit gondoltok?

2016. jan. 21. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező Te mennyire vagy otthon ebben a témában????

A két hajlam,pont kiegészíti egymást!!!

2016. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az első írta. Az egyik szeret alázni,bántalmazni a másik pedig élvezni. Ez pont hogy működik. De ha csak neked, vannak ilyen hajlamaid és a párodnak nincsenek, vagy nem próbálni ki akkor nem nagyon.
2016. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezö: ki mondta neked, hogy a szadista azt szereti, ha a másik nem akarja????
2016. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem. Kérdező arra gondolt,hogy van olyan szadista,akinek az tetszik ha a mazochista nem adja meg magát egyből,hanem be kell törni!
2016. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű kérdés. Szadista és mazochista is többféle van. Van akinek csak az ágyban van erre igénye, van akinek állandóan.

Szadista lehet olyan, aki csak fizikailag bántja a másikat, vagy olyan, aki érzelmileg is. Egy mazochistának is lehet önbecsülése, lehet olyan , aki nem tűri a megalázást, hanem határozott személyiség, csak éppen szereti, ha fáj- fizikailag.

Mint minden kapcsolatban, itt is az egyéni igények függvénye a kapcsolat működőképessége.

2016. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy szadista pont abban leli örömét, hogy uralkodhat valaki felett, megalázhatja és fájdalmat is okozhat neki.

A mazochista pedig pont ugyanezt szereti csak fordított helyzetben. A kettő pont kiegészíti egymást.

2016. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajajaj. Aki élvezi, hogy olyanokat bánt, akik nem akarják, az pszichopata.

Az S/M is kölcsönösségen alapul.

2016. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Létezhet persze...Mindenféle párkapcsolatra van példa az életben, és szerintem van az ilyenre is...Legfeljebb ritkán, mivel a két, különböző irányultságu, de egymást jól kiegészíteni tudó illetők viszonylag ritkán találkoznak össze optimálisan...(De az butaság szerintem, hogy a "szadistának" csak úgy jó a dolog, ha az "áldozata" nem akarja hogy bántsák...A te álltalad említett eset az már szerintem valszeg elmebetegre vall, nem pedig "szadistára"...)
2016. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!