Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Az előző párkapcsolatomban elég nyálasak voltunk, és nagyon sokszor és erőteljesen jeleztük a másik felé, hogy mennyire fontos. Azóta volt részem kalandban, randikban, és másoknak a szemében is láttam a szikrát már. Amikor rám pillant, és látom a szemében, hogy én vagyok számára _A_ férfi. Vagy megfogja a kezem és mélyen a szemembe néz, és érzem, hogy igenis akar engem. Én nekem ezek nagyon fontos dolgok. Most viszont olyan lánnyal jöttem össze és szerettem meg, akiktől ezt nem kapom meg. Nem nagyon volt még komoly kapcsolata, szóval akár ennek a számlájára is lehet írni, de nekem ez nagyon rossz. Azt érzem, mintha nem kifejezetten engem akarna, de elvan mellettem.

Változhat ez még? Fél éve ismertem meg, kb 2 hónapja vagyunk együtt. Kezdek elkeseredni, mert szenvedély nélkül én nem tudok benne maradni egy ilyen kapcsolatban.


2021. nov. 19. 00:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha te csinálsz ilyen nyájas dolgot arra ő mit és hogyan reagál?
2021. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

"Nem nagyon volt még komoly kapcsolata, szóval akár ennek a számlájára is lehet írni"


Semmi köze hozzá. De hozzád sem. Ő egyszerűen nem ilyen ember.

2021. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: látszik, hogy nem nagyon tudja hogy lereagálni, zavarba jön
2021. nov. 19. 00:33
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ő csak szimplán nem ilyen
2021. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk 2 hónap alatt nekem legalábbis nem lesz senkivel olyan kapcsolatom, hogy "nyálaskodjak", hiába vagyok amúgy totál bújós.
2021. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne beszélnetek arról, hogy mit éreztek.
2021. nov. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
2 hónap alatt mit vársz? Nem megy minden érzelem csettintésre. Nekem inkább az fura, hogy te ilyen rövid idő alatt ilyen viselkedést és elvárásokat produkálsz.
2021. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Hat megmondom oszinten: ez mi.


Tok cuki ez a pötty szo! Mikor a hasznos valaszokra raboksz a zold pöttyre!

Mondjuk eddig nem hasznos a valaszom 😂😂


Szerintem a kerdezo az a csopogos fajta aki mar az elott felall a szekrol XD hogy egyaltalan leult volna 😂😂😂😂😂 Ha tul csopogos az szerintem gaz. De egy "Szeretlek edesem" minden nap jol esik!! Viszont napi 20 alkalommal tenyleg sok... De napi 1x elmondani mennyire szereted a parod az tok jo es kell es igenis mondjuk ki. Na de ne 20X/nap....



25n

2021. nov. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

* mar az elott felall a kerdezo hogy egyaltalan leult volna 😂😂😂😂😂


Ezt akartam irni. Ez a hu ha aaa tipus kicsit sok lehet de lehet mi kommentelok gondoljuk tul es a kerdezo csak egy romantikus uriember. Ennyibol honnet a rossebbol tudnank valaszt adni?


Na


25N

2021. nov. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Az érzelmek kimutatása azért az első hónapokban is fontos. Valamilyen szinten. Nem is értem akik azt írják hogy mit vár az első hónapokban milyen érzelmeket. Én össze se jövök olyannal aki iránt nem érzem, pont ezért hogy utána 2 3 4 hónap múlva ne kerüljön lapátra.
2021. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!