Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már véglegesen a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már véglegesen a szakítást jelenti, vagy tényleg csak kihasználja az utolsó alkalmakat, amikor elmehet bulizni?

Figyelt kérdés

A munkám miatt, meg a köztünk lévő távolság miatt pár hónapja csak hétvégente tudok találkozni a barátnőmmel, a kapcsolat már kezdett alapból is kihűlni, kezdtünk mindenen veszekedni, azonban kb 1 hónapja megbeszéltük, hogy megpróbáljuk megmenteni a kapcsolatot és dolgozni rajta.


Viszont eltelt az a hétvége és azóta nem találkoztunk mert mindig lemondta, hogy Ő a barátnőjével menne el inkább bulizni, mert úgy is mindjárt itt lesznek megint a lezárások, és ki kell használni az időt, ameddig még lehet bulizni.


Nem szoktam baby szitterkedni, neki is megvan a baráti köre, meg nekem is, és nem is akarom megmondani neki, hogy mit csináljon, csak nekem picit fura, hogy van egy olyan kapcsolatunk, ahol már felmerült a szakítás, viszont megbeszéltük, hogy megpróbálunk dolgozni a kapcsolaton, erre azóta nem találkoztunk, most lesz 3 hete, hogy nem találkoztunk, és ez nem hiszem, hogy jót tesz egy alapból ilyen vékony jégen táncoló párkapcsolatnak.


Azért tettem fel itt a kérdést, mert kíváncsi vagyok mások szemszögére is, mert az én szemszögemből ez olyasmi, hogy ő nem akar szakítani valamiért, csak azt várja, hogy én szakítsak vele.


2021. aug. 17. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt rég le kellett volna már zárni. Miért vagytok együtt?
2021. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelek szerint ő nem igen akar dolgozni ezen a kapcsolaton, már nem fontos neki, hogy együtt maradjatok és igen, valószínűleg azt várja, hogy mondd ki te, amit ő szeretne. A helyedben egyszerűen csak szarnék a fejére, nem keresném, ha ő esetleg keresne, mondanám, hogy bocsi de részemről ennyi volt, csá.
2021. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Őt ez az egész nem igazán érdekli már szerintem. Szakítani nem akar, de dolgozni se rajta. Hagyja veszni.
2021. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt várja, hogy te kimondjad a végét, ő addig éli a világát.
2021. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem most pár hete. Elhanyagolta a kapcsolatot, egyre kevesebbet ért rá még csak beszélgetni is, találkozóról szó se lehetett mert mindig volt valami.

Aztán addig telt az idő, hogy azt mondja, nem tettem ő érte eleget, szóval lelép mással aki szerinte többet tesz.

Ez egy lassú szakítás, amíg nem talál valakit. Te addig talonban vagy, nyugtatóként hogy "jah, van valaki aki biztos az irányomba"

2021. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már vége bőven, közben teljesen hülyének néz.
2021. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak te hiszed, hogy kapcsolatban vagy. Az ex barátnőd már 3 hete független és kötetlenül bulizik, más pasik dugják.

Mit nem értesz?

2021. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos jol mondjak, neked mar nincsen baratnod :(
2021. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!