Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos nagyon megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nagyon megromlott a párkapcsolatom. Lehet, hogy amiatt vagyok enervalt, es amiatt nem érdekel nagyjából semmi?

Figyelt kérdés

Felkelek, edzek, dolgozok, haztartasi teendok, alvás.

Kábe hozom a kötelezőt. A parommal vannak nagyon rossz időszakok, vannak jobbak, de belőlem eléggé kihalt az élet. Nem akarok menni sehova, nem akarok senkivel talalkozni, valójában egyáltalán semmitől nem tudok kizokkenni az apátiabol.


De valoban lehet hogy ez átmeneti es csak a szar párkapcsolat miatt van? Már kezdem azt hinni hogy ilyenné váltam vegervenyesen.


31N


2021. nov. 19. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is, hogy depressziós vagy, és ezért romlott meg a kapcsolatod.
2021. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Én akkor voltam ilyen, amikor már nagyon a végét járta az utólag belátva nagyon sz.r párkapcsolatom. Fapofával indultam el reggel, kicsit komorabb fapofával értem haza délután. Semmi nem tudott lázba hozni, szomorúnak sem éreztem magam, csak fásultnak.


Aztán szétmentünk, ittam meg bőgtem, utána pedig ismét napos lett a világ.

2021. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanez van nálunk is, itt a kiváltó oka az volt, hogy amíg én (F) masszívan sikeres lettem abban, amit csinálok, és 3 év alatt effektiv 10x-eztem a bevételem, és ennek megfelelően változtam is, addig ő csak stagnált, és ez folyamatos depresszióba taszította.


Én szerintem egy valami kellhet az életedbe : Valami, amire vársz, ami miatt fel kelsz reggel. Talán egy hobbi ?

2021. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim, jó munkám, folyamatosan képzem magam. Sokat utaztam, gyakran találkoztam a barataimmal, csaladommal... Aztan ahogy jöttek a problémák,úgy múlt ez el. Valójában csak le akarom tudni a napokat..
2021. nov. 19. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

3mas vagyok.


Nem azt mondtam, hogy most nincs hobbid, és ezért van. Arra gondoltam, hogy egy ÚJ dolog, ami visz előre. Vegyél egy nyuszit, nekem bejött :D

2021. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
biztos. egy jó párkapcsolat az alapja mindennek, az ad biztos alapot az élet minden területén. ha rossz a kapcsolat akkor mindent rosszabbnak érzel...
2021. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen a sz.r kapcsolat miatt van.
2021. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Simán lehet, hogy ettől vagy rosszul. Nálam a fizikai tünetekig fajult egy rossz párkapcsolat, a vége felé már szenvedés volt, nem tudtam enni, folyton fáradt voltam, mintha folyamatosan szívták volna le az energiám. Ez amiatt van, mert az ember lépne, de nem mer, így hazudik a másiknak és magának is, ez meg duplán lehoz az életről.
2021. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azta, de jó fejek vagytok! Simán arra számítottam, hogy senkit nem érdekel a nyomorom, de minimum az k anyám, de most olyan kis szimpatikus társaság jött össze :)))
2021. nov. 19. 22:45
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Na de a bajod a pároddal? Mondod neki, hogy hiányzik vagy csak várod, hogy észreveszi-e?
2021. nov. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!