Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megromlott a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tímea7612 kérdése:

Nagyon megromlott a párkapcsolatom egy közeljövőben bekövetkező költözés miatt. Egyszerűen nem tudom, mitévő legyek. Járt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
15 éve élek a párommal. Az elmúlt 12 évben albérletben éltünk. Szeptember 1-ig el kell költöznünk. Ő kitalálta, hogy a zártkerti ingatlanában fogunk lakni. Meg sem kérdezett erről. Ez egy kistelepülésen van, külterületen. Poros, kátyús földút vezet a házhoz. A buszmegálló 2,3 km-re van! Én hivatalban dolgozom, szép ruháim, cipőim vannak. Nem akarok oda kiköltözni! Inkább fizetnék többet albérletre. Ő meg nem akar. Ez teljesen eltávolított minket egymástól. Egyedül nem tudok megélni, s még a gyerekünket is eltartani. Nem tudom, mit tegyek. Tud valaki valami jó tanácsot adni?
2018. júl. 3. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értem, agglomerációba költöutök?


Egy kocsit nem tudtok megengedni? Sokkal kényelmesebb lenne neked az ingázás. Ő hogy oldja meg a munkába járást?


Vagy inkább az zavar, hogy meg se kérdezett?



29n

2018. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 A kérdező kommentje:
Az is zavar, hogy meg sem kérdezett, hanem egyedül döntött hármunk életéről. A gyerekünk 12 éves. Van egy autónk, azzal ő fog a buszmegállóig kimenni, két műszakban dolgozik. Nekem sajnos nincsen jogosítványom. Nagyvárosból (megyeszékhely) költözünk ki egy kis faluba, azon belül is egy külterületi, zártkerti ingatlanba.
2018. júl. 3. 09:14
 3/104 anonim ***** válasza:
90%
Hmm igen, értrm, gondolom a gyereknek is el kell jutnia suliba... Neki milyen messze lesz a sulija így? (1-es vagyok)
2018. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
85%
A gyereketek mit szól a költözéshez?
2018. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 A kérdező kommentje:
A 2. válaszadónak: Ahogy látom, neked az jött le a kommentemből, hogy én egy kényes úrinő vagyok. Idén leszek 42 éves. 26 éves koromig vidéken éltem, falun. Tudom, mi az. Ám nem mindegy, hogy a faluban, betonozott utakon közlekedik az ember, vagy egy poros, gidres-gödrös földúton kell eljutnia a 2,3 km-re lévő buszmegállóba szép ruhában, cipőben. Nem tudok magammal cipelni még egy rakat ruhát. Legfeljebb az irodámban tudnék átöltözni, amíg nincsenek ott a többiek, ámde a holmikat nem tudnám hol tárolni. Ez egy hivatal, itt nincs öltözőszekrény, még akasztós szekrényem sincsen. A jogosítványt pedig megpróbáltam huszonéve. Kidobtam 100 000 Ft-ot az ablakon. Rájöttem, hogy nem nekem való a vezetés. Nem tudok annyifelé figyelni, féltem a forgalomban. Azt vártam, mikor szállhatok ki az autóból. Az oktatóm is azt mondta, nem vagyok rá alkalmas, hogy vezessek. :(
2018. júl. 3. 09:22
 6/104 A kérdező kommentje:
A 4-es és 5-ös kérdezőnek: A gyerekem iskolája sem ott helyben van, hanem ugyanúgy a megyeszékhelyen, ahol eddig laktunk. Együtt kell nap mint nap a buszmegállóig gyalogolnunk oda és vissza. Neki sem tetszik, hiszen ő abba a lakásba született, városi gyerek, sohasem élt vidéken. Ámde az apja azt mondta neki, ő a főnök, ő dönt. :(
2018. júl. 3. 09:29
 7/104 anonim ***** válasza:
12%

Esetleg cipőcsere irodában? Kolleganőim pl az irodában hagyják a cipőiket és itt átveszik.

V az nem oldja meg?

2018. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi bajom nem lenne a sétával de én is falun élek igaz itt van köves út de van föld út is. Akár mikor a föld úton megyek (nem a városba szerencsére) és ha nem cipő van rajtam a lábam tiszta retek lesz főleg hogy izzad így tiszta sár. Na már most elég ciki a városba szutykosan bemenni. Ha meg cipőbe megyek akkor a cipőm tiszta por. Minden egyes nap takarítani kell a cipőt plusz oda magas sarkú esélytelen. És ha esik az eső? Dagonya van. Úgy lehet korcsolyázni mint a jég pályán :D szóval ezt én inkább hanyagolnám. Ha nagyon menni akar menjen neki könnyebb dolga van mert kocsival van. De azért elég gáz lenne hogy a gyereked is tiszta szutykosan menne suliba. Vagy keress valami lyukat albérletnek vagy menj a szüleidhez rokonotokhoz a gyerekkel. Más lenne ha nem föld út lenne de így én sem vállalnám. Ha minden egyes nap kivinne meg haza hozna kocsival a buszmegállótól meg a gyereket is azt mondom oké ideiglenesen megteszi. De kétlem hogy megtenné.
2018. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 A kérdező kommentje:
A 6-os kérdezőnek: Sajnálom, hogy neked ennyi jött le, hogy én kényeskedem. Nem csupán a napi 5 km oda-vissza a problémám. Mint írtam, ez poros földút, ami, ha esik az eső, dagonyává változik, ha leesik a hó, akkor jégpályává. Szerinted? Nyugodtan mondhatod, hogy egy könnyű kis sétával van bajom, de ez több annál. És nem, nem tudok egy rakat ruhát, váltás cipőt cipelni, a munkahelyemen nem tudok lefürdeni, hogy ne legyek koszos, piszkos, sáros, a ruhákat nem tudom hol tárolni. A gyerekem pedig az iskolában végképp nem tud sem átöltözni, sem sehová tenni, meg cipelni naponta váltóruhát, váltócipőt. Ámde ez jóval több ennél. A fejünk fölött döntötte el a párom, esélyt sem adott, hogy megfizethető albérletet keressek. A könyveimet is ki akarta dobatni velem (komoly könyvtáram van), s nagy veszekedések árán értem el, hogy oldjuk meg, legyen hová tenni. Ámde félthetem a könyveimet is, mert egy fűtetlen helyiségben vannak. Nem kevés és nem szutyok könyvekről van szó, hanem pl. Jókai összes új kiadásban, magyar irodalom klasszikusai, stb. 60 m-2es lakásban tárolt holmit kell bezsúfolni egy feleakkora házba. Szerinted? Dobáljam ki a fél életemet? Csak azért, mert ő oda akar menni, én meg nem? Soha nem élt vidéken! 50 éve városi. Ki sem mozdult abból a házból! Én viszont több mint fél életemet vidéken éltem. Ha lekéssük a reggeli buszt, utána két óra múlva van a következő! Ámde nem magyarázkodom tovább, ha nem érted, mi a valódi probléma! nem a "sétálgatás" miatt romlott meg a kapcsolatunk. A 10-es kérdező úgy látszik megértette!
2018. júl. 3. 09:42
 10/104 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát persze, neki mindegy, ott a kocsi a segge alatt, mindenki más meg le van szarva. Kedves, gondoskodó, törődő ember lehet. Ja, nem.
2018. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!