Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom rendezni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rendezni ezt a párkapcsolati nehézséget? A párommal (2 éve a férjem) nagyon megromlott a viszonyunk. Segítséget, tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
A férjemmel kb. 1 éve nem élünk szexuális életet. Nem érint meg úgy, nem csókol, nem ölel meg stb. Tulajdonképpen úgy élünk mint 2 lakótárs. Azonban ő ezt kicsit sem veszi észre, neki így jó ahogy van,és ez így megy már sajnos 3-4 éve. Nem mertem eddig lépni a válás kezdeményezés ügyében. 10 éve ismerjük egymást amúgy. Attól tartok nem fog együttműködni velem,mivelhogy neki ez kényelmes. Nekem időközben alakul egy kapcsolatom egy másik férfival aki mellettem áll mindenben, megbízható. De ennek ellenére félek belefogni bármibe (beszélgetés) és csak halogatom az egészet.

2021. máj. 19. 00:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%
Kezdj neki. Megérdemli azt h őszinte legyél vele és magaddal, a másik párod, azt hogy fel vállald és vele légy.
2021. máj. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Minek házasodtatok össze, ha ez 3-4 éve tart? Ideje könnyes búcsút venni!
2021. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
14%
Megérdemlitek egymást.
2021. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elkezdett alakulni valaki mással egy kapcsolatod akkor nagyon itt az ideje elválni. Ne hülyítsd őket!
2021. máj. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
93%
Tehat mire lejtmenetbe kerult a kapcsolatotok, osszehazasodtatok. Az pedig nemhogy nem csodaszer, akar nyomasztolag is hathat. Most mar nem szakitas, hanem valas lenne az ertelmes megoldas.
2021. máj. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
97%
A hazassagot, illetve a gyerekvallalast sokan kapcsolat turbozasra, fellenditesre hasznaljak. Sose jon ossze.
2021. máj. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
93%
Miert nem él a ferjed veled szexuális életet?
2021. máj. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
51%

Szóval mivel a párod nem dug meg, kerestél valakit kapcsolaton belül, aki igen, és most nem tudod hogy mondd meg, hogy megcsaltad??


Ez nagyon visszataszító.


Közöld nyugodtan, ez nem kapcsolati nehézség, hanem gerinctelenség. Ráadásul rendbe se akarod hozni, hiszen ott a másik, milyen kapcsolati nehézségről beszélsz??

2021. máj. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
52%
8assal teljesen egyetértek!
2021. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
63%

Én is 8-cal értek egyet.

Problémák vannak, panaszkodsz a férjedről, de tenni nem teszel semmit, mert lehet, hogy nem jön össze. Akkor minek is próbálkozni, ugye? De nem elválunk ezután sem, hanem inkább keresünk valakit, aki aztán ha már biztos pont, akkor ugrunk ki a házasságból. Ez így gerinctelenség.

2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!