Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz, lehet ebből még komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz, lehet ebből még komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel, beszélgettünk, net-en, aztán találkoztunk.Az első alkalommal elmondta, hogy ő milyen kapcsolatot szeretne, hogy talán ezt velem eltudná képzelni.

Az első találkozáson sétáltunk, beszélgettünk, ő puszilgatott, simogatott, nagyon közvetlen volt, úgy udvarolt, hogy szinte kínos volt, bár "persze"nagyon jól esett.

Aztán úgy alakult a búcsúzásnál, hogy valamin össze vitáztunk, és így indult haza. Én hívtam, hogy félre érte, mert nem azért nem viszonoztam ezeket az "érzéseket"mert ellenszenves nekem, hanem mert így hirtelen sok volt nekem. Elmondtam sok mindent az életemről, hogy mióta vagyok egyedül, miért, és egypár dolgot, hogy megértsen.

Akkor vissza jött, és igen én is szerettem volna a szex et, mégsem jött össze. Azóta Találkoztunk is, beszéltünk / beszélünk is telefonon.

Tudom, hogy ő elbizonytalanodott, amiatt ami először történt. Azt mondta hogy nem akar több csalódást.

Azóta találkoztunk már úgy is, hogy volt szex.

Beszél jövő időben, olyan dolgokról, ami kettőnkre vonatkozik, de.... soha nem beszélünk meg semmit sem...

Konkrétan, hogy akkor hívlak, vagy ekkor itt meg itt találkozunk... mindig majd..Mindketten betegek vagyunk.

Én egy napig voltam, kórházban, egy ambuláns műtét miatt,ő tovább, de őt is megműtötték már (tegnap).

Amikor túl voltam a műtéten, hívtam.Kérdezte, hogy vagyok, stb...Nem sokat beszéltünk, azt mondta majd du hív...

Este hívott, kérdezte hogy vagyok, belázasodtam e stb....

beszélgettünk pár dologról, azzal váltunk el, hogy majd ő hív, valamikor, ha túl lesz a műtéten.Nem keresett, így este hívtam, hogy hogy van. Tudom, hogy hiába mondja hogy jól, nyilván vannak fájdalmai, meg hát, tudom milyen az amikor valakit aznap műtöttek. Mégis kicsit erőltetettnek éreztem az egészet.

Most nem tudom eldönteni, hogy hívjam e. Szívem szerint hívnám, kérdezném hogy van, stb...

A másik felem várna, hogy ő keres e..

Kórházban van, nem most kéne rákérdezni, hogy mi a franc is van most akkor. De én már annyira nem bírom ezt a bizonytalanságot..mit tennétek? Hagynátok a csudába az egészet? De így nem lehet lezárni valamit... legalábbis nekem így nem megy..

Persze sok mindent nem írtam le, akkor írhatnám reggelig.De nagyjából ennyi a lényeg.

Bocs, hogy hosszú lett.

És köszi előre is ha válaszoltok.

Jah nem tinik vagyunk már..


2011. aug. 24. 09:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rá, egyszer hívd te máskor várd meg amíg ő felhív, az "adok-kapok"-nak egyensúlyban kell lennie, ne mindig te hívd. Legyél kedves vele, megértő és türelmes! Vedd figyelemebe, hogy ez most bonyolultabb dolog, mivel kórházban van, nem tud teljesen rád koncentrálni.
2011. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Igen, értelek.... de ha ő pl nem keres 1-2 napig... de utána igen ?

Itt ez most a bizonytalanságom oka.

Ezért nem tudom, h mi van.

2011. aug. 24. 10:18
 3/30 anonim ***** válasza:

lehet belőle komoly, bármiből lehet komoly. nem minden kapcsolat indul úgy, hogy azonnal minden időt együtt töltenek, és folyton telefonon beszélnek:)


ne izgulj, kórházban van. most hagyd, ha jobban lesz, akkor majd keres. még nem vagytok "komoly pár", így szerintem teljesen normális, ha 1-2 napot nem beszéltek. alakul majd! ne agyalj azon, hogy mi lesz:) tudom, hogy ez borzasztó nehéz, én is átéltem... amíg nem érzed magad biztonságban, addig nehéz nem a jövőn rágódni, de hát meg kell próbálni.:)


mondjuk felhívhatod, hogy nincs-e valamire szüksége, ilyen esetben nem számít, hogy ki hívott kit utoljára:)

2011. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Értele, és egyet is értek veled. Akkor sem tudom eldönteni, hogy mit csináljak. :(
2011. aug. 24. 11:14
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem most mindenképpen neked kellene hívnod, hiszen kórházban van, és biztosan ő is azt várja. Benne is ugyanezek az érzések lehetnek véleményem szerint, és kíváncsi arra, hogy miközben ő beteg, te mennyit törődsz vele, vajon fontosnak tartod-e, hogy foglalkozz vele, vagy eszedbe sem jut...
2011. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Most döntöttel el, hogy hívom. Majd leírom mi volt.
2011. aug. 24. 12:28
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem vette fel :( de vissza hívott.beszéltünk, általánosságokról.

Fekszik, unatkozik.. ő ott , én itt.

Mondtam neki, ha már nagyon unatkozok, hívom.. Válasz, jóóóó , és szia kedves(em?)nem értettem a végét, sajnos.

2011. aug. 24. 12:40
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy talán az van még benne, ami az elején történ? Hogy mondtad, ez túl gyors neked, és mivel ő nem akar erőszakos lenni, így picit hagyja a dolgokat, hogy te diktáld az ütemet?
2011. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Volt itt már minden....

Tudja, hogy én mit szeretnék, már elmondtam neki többször is. Én nem vagyok bizonytalan, nem is voltam.Vsak az az első találkozó....

Egyszer azt mondta a telefonban : aki nő kell(ene) neki, annak ő nem kell..

Mondtam neki, hegyez nem így van, mert ő kell nekem.

Annyit mondott még egyik alkalommal, hogy nagyon sok pozitív dolog kell hogy történjen.

Végül is amikor megtörtént a szex, azt mondta hogy jó volt velem, és most már tudja hogy kívánom őt.

Milliószor át, meg beszéltük már ezt az egészet...

2011. aug. 24. 18:28
 10/30 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor viszont azt mondanám, hogy várd meg, mig kijön a kórházból, találkozzatok, és kérdezz rá, hogy mi ez, mert nem igazán érted. Akkor ugyis konkrét választ kell adnia.

Én nagyon szurkolok nektek, hogy sikerüljön :)

2011. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!