Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtette a barátom a névnapomat. Jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt. Nemrég volt a névnapom, és ne értsétek felre, nem ajándék vagy hasonlók kellenek, csak egy "boldog névnapot" jol esett volna. Végül másnap jeleztem neki, mire azt válaszolta, hogy valójában nem elfelejtette, hanem fogalma sem volt róla, mikor van,pedig korábban rakerdezett es elmondtam neki mikor van, tehat beszeltunk mar errol.

Tudom hogy egy névnap annyira nem fontos, de mégis rosszul esik, főleg, hogy neki már volt, mialatt együtt voltunk, és előtte egy hétig azt hallgattam, hogy neki ám névnapja lesz nemsokára. Természetesen én felkoszontottem. Valójában az esik rosszul, hogy mivel ennyire hangoztatta a sajatjat, o tulajdonképpen fontosnak tartotta, hogy en felkoszontsem, de forditva ez mégsem történt meg. Jogosan esik rosszul es erzem azt, hogy annyira nem számítok neki, vagy tulgondolom?


2021. nov. 21. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Most ha azt írjuk,hogy jogos, akkor mi változik? Ha pedig azt, hogy nem jogos,akkor?

Felnőtt ember vagy. Tedd túl magad rajta. Az emberek hibáznak, vagy te tökéletes vagy?

Megint egy tipikus nő, aki csak hisztizni tud, de megbocsájtani nem.

Majd ha megcsal, akkor jogosan akadsz ki.

2021. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg a sajátját se tudta, csak valaki a környezetében szólt róla. :D
2021. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Mi ez a szöveg, hogy nem tudta mikor van? :D Ha összejövök egy csajjal, előbb-utóbb csak eszembe jut, hogy valamikor kell, hogy névnapja legyen, és lecsekkolom.


Az nem zavarna, hogy elfelejtette, megesik, de egy bocs, vagy egy úbm kijárna érte. Utálom, ha egy férfi nem vállal felelősséget, hanem takarózik minden sz.rral, számomra a barátod viselkedése kiábrándító lenne.

2021. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Tini párkapcsolati probléma.....
2021. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
95%
Teljes mértékben
2021. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha így utólag se vette a fáradságot, hogy legalább egy virágot vegyen, és felköszöntsön, akkor ez így gáz.

Főleg, hogy ő ezek szerint tartja a névnapot. (Mi meg nem, de ebben teljesen egyetértünk.)

2021. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Szakíts vele, ez elfogadhatatlan, semmibe vesz, még a névnapodat se tudja! :D
2021. nov. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Lehet szomorú, de a saját névnapomról is akkor értesülök, ha felköszöntenek. Gyorsan kell válaszolni, néha még a szülinapomon is gondolkozok:))) Ezt megbeszéltem a barátnőmmel, az ilyen napok, ünnepek, teljesen hidegen hagynak. A barátnőm dec 6-án született, ezt bevállaltam, nem fogom elfeledni, minden mást összevonva, ekkor lesz felköszöntve. Megértette, tudomásul vette, ennyi.
2021. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hülye dolog ez a névnap, kikophatna már.

De amit leírsz, hogy a sajátja bezzeg fontos volt neki, az más, mint akit egyáltalán nem érdekel egy ilyen huszadrangú ünnep. Így érthető, hogy rosszul esik.

2021. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!