Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántott! Megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántott! Megint elfelejtette a névnapomat Tulreagalom?

Figyelt kérdés
Nem akarok körìteni de ezt a problémát leszámítva imádjuk egymást és vallom hogy tökéletes párkapcsolat a mienk. DE! Rendszeresen elfelejti az ünnepeket. Egyszer Valentin napot és 3bol háromszor a névnapomat. Én ma kijelentettem neki hogy innentől ne ünnepeljünk semmit mert nem akarok többet csalòdni, mikor én mindig hónapokat készültem ajándékokkal apróságokkal egy nagyobb unnepre. Most azt mondja az én hibám mert reggel véletlenül elvittem a bankkártyáját S nem tudott vásárolni. Oké ebben kivételesen igaza van, de miért utolsó percben jutott ma eszébe ? Illetve kölcsönkért volna egy kollégájától 600Ft és vesz egy szál virágot én már annak is örülök. A gesztus a lenyeg. Borzasztóan rossz a kedvem hogy mindig várom ezeket mindig reménykedem aztán koppanok míg én tényleg olyan nagy szívvel keszulok. Tudom tudom mást megcsalnak meg mittudomen nagyobb problémák is vannak az életben de engem ez annyira bant.
2019. ápr. 19. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Túlreagálod. Írtad,hogy többször is elfelejtette az évek során, tehát ezek a kis alkalmak neki nem fontosak. Ettől te még fontos lehetsz neki és szeret,de h ilyen kis pitiáner dolgokon kiakadsz,hogy nem ajándékoz meg,magaddal tolsz ki. Mi lassab 6 éve leszünk együtt, mi csak születésnapot és évfordulót ünneplünk, nemritkán többhetes csúszással, mert akkor érünk ra. Ha ezt leszámítva minden tökéletes, kár ezen vekengeni. 25/L
2019. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
En mindig kinezek magamnak vmit mar kb 1-2 honappal elotte es atkuldom neki viberen es megvetetem vele. Eb.ayen 4 hetig erkezik pl a csomag.
2019. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Engem nőként sem érdekel az ilyen.

Sztm tulreagalod. Attól még szeret!

2019. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetesd őt előre. Szólj neki, hogy jövő héten lesz a névnapod, Valentin nap, szulinap,akarmi. Akkor vszeg készülni fog rá.
2019. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Túlreagálod.

Ha szeretnéd, hogy emlékezzen rá, akkor szólj neki pár nappal előtte. Vannak olyanok, akik ezt elfelejtik. Nem hinném, hogy direkt ki akar cseszni veled.

2019. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem tudtam ilyesmit megjegyezni. Nem is tartunk semmi ilyen ünnepnek nevezett dolgot.

Ennek ellenére, kapunk egymástól figyelmet, kedvességet, ajándékot, csak ép nem kötjük dátumhoz.

A tegnapi nap egy jó példa. Nézegettem egy füvet, ami igen drága. A párom észre vette és azt mondta, megkapod ajándékba.

2019. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Túlreagálod, amúgy meg boldog névnapot.
2019. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem értem miért kell ezt dátumokhoz kötni. Neki az ilyesmi nem fontos, fogadd el. Azért szeretnél ajándékot kapni, mert az a neved, ami? Szerintem sokkal többet ér az olyan ajándék, ami spontán jön, vagy épp valami olyan amit nagyon szeretnél és ő megveszi neked.
2019. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Általában ezek az ünnepek a pasiknak nem annyira fontosak, nem is jegyzik meg. Ezt már nem egy pasitól hallottam. Oké, a Valentin napot szerintem lehetetlen nem megjegyezni, tekintve, hogy a csapból is ez folyik, de névnap, stb. megeshet.

Én is azt tudom ajánlani kompromisszumos megoldásnak, hogy 2-3 nappal előtte emlékeztesd (ne túl direktbe, valami jó apropóval), és aztán ezt az epizódot elfelejtve örülj a köszöntésnek.

Ha így sem köszönt fel, akkor el lehet gondolkodni, van-e értelme a kapcsolatodnak, ahol ennyire leszarják, neked mi a fontos.

2019. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
Az asszony 1-2 hétrel előtte napi szinten felhozza, hogy mi szeretne, és mondja a dátumot is, hogy pl: jövő hét csütörtökön lesz a névnapja (egyébként tegnap volt) :)
2019. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!