Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnálatból együtt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatból együtt maradnátok a pártokkal?

Figyelt kérdés

Szeret a párom. Én is valahol szeretem. A szex nem az igazi mert nem nagyon csinál semmit. Hagyja hogy megdugjam de ennyi.

De mégsem érzem azt hogy ő az igazi. Hiába kedves meg szeret. Sajnálom elhagyni mert eddig nem jött neki össze normális kapcsolat. Mindenki megcsalta ott hagyta

Miért tennének a helyemben?


2021. nov. 21. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Előbb vagy utóbb eljön majd az a pont hogy sajnálatból hozzá nyúlni sem lesz kedved mert nem lesz vonzó számodra. Nem akarsz vele lenni egyre többet csavarogsz kerülöd stb. Sajnálatból sose maradj együtt senkivel.
2021. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Voltam már hasonló cipőben, sajnálatból vele maradtam, aztán jól belém törölte a lábát. A karma dolgozik. :D
2021. nov. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Voltam ugyanilyen helyzetben. Az a baj, hogy mindkettőtök idejét rabolod ezzel. És meddig maradtok együtt? Amíg nem jön egy olyan nő, aki miatt már tényleg el kell hagyni?

Vajon melyik a rosszabb? Ha 3 év után otthagy a párod, mert azt mondja, hogy nem működne hosszú távon, vagy 6 év után úgy hagyna el, hogy 2 hét múlva már mással van?

2021. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Lépj, de gyorsan! Tapasztalatbol tudom. Majd kiheveri. Ez csak idő pocséklás.
2021. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem érzed jól magadat vele akkor hagyd ott, ez csak igy korrekt.
2021. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Jajj, ne sajnáld már... Felmegy tinderre és 5 perc múlva már mással szexel.
2021. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha már évek óta együtt vagytok ez nagyon, nagyon nehéz döntés. Ha nincs komoly kötődés, közös múlt ami ezer szálon összeköt, szerintem inkább lépni kell! Komoly tanácsot adni ilyen jellegű kérdésekben talán nem is lehet. Minden eset más és más. Érzelmek, sorsok dőlnek el. Olyan eset is van amikor egy nagy elhidegülés után összekovácsolódtak párok. Ha innen nézzük érthető, miért nem lehet úgy tanácsot adni, mint amikor azt mondod: te, tényleg ne ennél a péknél vásárolj, túl sok a liszt a kiflijében, menj a sarkihoz inkább
2021. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért vagy vele, mert fix szexpartner, még ha nem is az igazi. Ezért ez tisztességtelen. Visszaélsz a ragaszkodásával.
2021. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Hiába kedves meg szeret. Sajnálom elhagyni mert eddig nem jött neki össze normális kapcsolat. - és ekkor mivan? Nem a te hibád.
2021. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Mondjuk az, hogy úgy nyilatkozol róla, hogy megd*gnád, akkor el tudom képzelni, hogy milyen minőségű lehet amit nyújtani tudsz. Nem csodálom, hogy nincs kedve hozzá
2021. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!