Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha vki sajnálatból van együtt valakivel?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a személyről aki csak azért van együtt a párjával mert sajnálja? És az egész szituációról mi a véleményetek függetlenül a helyzettől?
2011. jan. 17. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

szánalmas...

Egyszer úgy is szakítani fognak, és akkor még sz.rabb lesz.

2011. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni ki a szánalomra méltóbb. Akivel sajnálatból van együtt a bnője, vagy a bnő, hogy ilyet egyáltalán megcsinál.
2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Százszor megalázóbb, ha ez kiderül, mint a legbunkóbb visszautasítás lett volna. És a legprofibb szociopata sem tudna élete végéig színészkedni...
2011. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És aki félelemből van a másikkal együtt?
2011. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is biztonságosabb menekülni.
2011. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ess16v ***** válasza:
inkább gyengeségre utal. nem sajnálatról van szó, csak nem mer lépni...
2011. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
63%
Nekem erről hirtelem az jutott eszembe, hogy az egyik fél még mindig szereti a másikat, de a másik már lépne. Aztán jön az ha elhagsz megölöm magam!-sztori. Na az szánalmas, ha valaki ilyet csinál és az is szánalmas aki vele marad!
2011. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én sajnos voltam ilyen helyzetbe, sokszor megfenyegetett megöli magát, de ami rosszabb volt ennél, dühében sokszor kést nyomott a nyakamhoz,majd nálunk voltunk, és a kést a kezébe vágta, majd a torkához szorította, hogy neki már úgysem kellek menjek csak. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem hagyhatom el, mert ha elhagyom ahelyett hogy megölné magát, engem ölt volna meg. szomorú az ilyen és csak az tudja aki benne él...
2011. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az szemét, sajnálatból legyen csak a barátja

de ne hazudjon neki, mer akkor többé nem tud majd bízni senkiben, minden ami jó hazugságnak él meg, és mégrosszabb lesz neki hak iderül

meg neked is rossz lesz

főleg ha beleszeretsz valaki másba mert hiányzik az érzés

2011. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!