Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom szomszédnője teljesen rá van állva a barátomra és neki fel sem tűnik?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap kaját visz neki, gyakran elviszi munkába, egyetemre, fuvarozza ide-oda, együtt borozgatnak és ha szólok még én vagyok rossz, szerinte ez csak kedvesség. Mit csináljak szerintetek?
2021. nov. 22. 08:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Már rossz vagy és paranoiás?

Más - És egyébként boldog vagy?

2021. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Persze, hogy boldog vagyok velem ugyanúgy kedves, figyelmes, de rengeteget van azzal a nővel, ha meg feltűnik én teljesen a háttérbe szorulok
2021. nov. 23. 17:47
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
már rég megmártogatta benne szerintem ..
2021. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint az a nő fontosabb neki, mint te.
2021. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 czovek1973 ***** válasza:
41%

Látom, fontos neked ez a fiú.

Használd a klasszikus stratégiát: flörtölni te is mással, sőt másokkal. Jól nézünk ki! Azért mert nem tudsz rálicitálni egy rafinált nőre, még te készülj ki?! Azt meg ne csináld, H mindent megteszek neki (úgy) mert utólag nagyon megalázottnak fogod magad érezni!

NA: legjobb verzió, ha egy barátjával dumálsz hosszan, ugyanis abba nem tud belekötni. De más fiúkkal is legyél szívélyes.

Ne félj, felfogja, hogy van vesztenivalója. Vagy lépjen ki gerincesek! Ne játssza ezt a fiatalnő erre kell, idősebb meg arra kell selyemfiús játékot.

Szumma: tedd a legjobb haverjával féltékennyé!

2021. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg a játszmázás helyett csak dobja ki a fenébe. Elég nyilvánvaló, hogy meghúzná a szomszédot
2021. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 czovek1973 ***** válasza:
100%

Igaz! Akkor fogja csak fel, H mit és kit veszített, ha kidobja.

Nincs olyan, H 2 nőt szeretek igazán. Ez hazugság, kihasználás!

2021. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Engedd neki hogy a kolbászkáját betegye a szomszéd sütőbe.

Aztán abba marad úgyis a dolog és éltek boldogan tovább.

2021. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Jézusom mennyi nyers alpári hozzászóló van :D

Voltam már ilyen szituban, egész kapcsolatunkat jellemezte, hogy tűzön-vízen keresztül védte a barátnőjét aki csak barát és meg ne merjem sérteni, mert ha igen akkor én vagyok a beteg. Engem konkrétan kiröhögtek a kis barátnőjével. Aztán szakítottunk, és azóta is vele járkál mindenhova.


Hogy mit csinálnék most másképp? Gőzöm sincs :D De azt tudnod kell, ha ennyire védi, akkor valami köti hozzá. Sokan itt leírták nyersen, hogy már megfarkalta meg ilyenek, nem biztos, de szerintem is valami lehet itt, amit nagyon védeni akar azzal, hogy téged támad be, hogy bolond vagy. Valamilyen vonzódás biztos, hogy van köztük.

Szerintem kérd meg, hogy menjetek el közösen ide-oda, mutassa be neked is ezt a hihetetlenül kedves csajt. Ha pedig ez bekövetkezik, legyél naaaagyon kedves mikor megismered. Ez kettő szempontból is jó.

1. Kiderül, hogy nem akarja bemutatni... Akkor rögtön gyanakodhatsz hogy bebizonyosodhat, hogy itt több is van.

2. Ha bemutatja, közelebbről látod a viszonyukat, és ha olyan dolog is történne, erősebb érvekkel tudod bizonyítani a meglátásodat. De az is lehet, hogy tényleg tök jóban lesztek.


Én ezt csinálnám :)

2021. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
17%
már rég rá verte a nuncijár amit kellett.. innentől te is csak 1 vagy a sok közül --
2021. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!