Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom szomszédnője teljesen rá van állva a barátomra és neki fel sem tűnik?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap kaját visz neki, gyakran elviszi munkába, egyetemre, fuvarozza ide-oda, együtt borozgatnak és ha szólok még én vagyok rossz, szerinte ez csak kedvesség. Mit csináljak szerintetek?
2021. nov. 22. 08:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Voltunk már párszor együtt, viszonylag normálisan viselkednek,!de olyankor a nő folyamatosan teper a figyelméért, múltkor együtt buliztunk, ő persze ,,rosszul lett’’ és elérte, hogy a barátom átmenjen.
2021. nov. 26. 08:51
 22/27 A kérdező kommentje:
#19 végül összejöttek?
2021. nov. 26. 08:52
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha a pasid nem vágja hogy mi a szitu akkor egy ostoba f@sz.
2021. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
És hogyan segíthetnék rájönni neki, anélkül, hogy megint veszekednénk?
2021. nov. 26. 15:29
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi évesek vagytok? Csak kbm mondtad hogy 10 évvel idősebb lehet több évvel idősebb is.


Valaki írta itt hogy szimplán csak pótanya szerepe van. Szerintem is inkább ez. Azért a vonzódásnak erős jelei vannak mindkét oldalról. Ilyeneket nem írtál.


Volt itt valaki aki írta hogy hasonlo helyzetbe volt, de miutan szakítottak se jöttek össze csak jóbarátok ugyanúgy.


Beszéld meg a pároddal de ezek alapján amiket írtál szimpla barátság illetve pótanya. Az anyak is szoktak figyelmet kiharcolni. Szerintem elso korben nyugodtan es higgadtan kéne ezt megbeszélned a pároddal es nem szamonkérve veszekedve mert akkor abbol csak az van hogy paranoiasnak titulál.

2021. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
* kb.
2021. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

"És hogyan segíthetnék rájönni neki, anélkül, hogy megint veszekednénk?"


Most miert baj ha megdugja?

Nem kopik a farka,neked is jut belőle.

Ne legy már ennyire önző.Masokra is gondolhatnál!

Hadd ba$$on!!

2021. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!