Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a párom, de túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a párom, de túl sokat tud. Hogyan hagynátok el ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem őt, de amint felhozom a szakítást fenyegetőzni kezd a múltammal, amit nem szeretnék semmilyen formában nyilvánosságra hozni. Hogyan lehetne egy ilyen emberrel szakítani?
2021. nov. 22. 12:32
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%
Mégis mi az amivel zsarol?
2021. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Hozd nyilvánosságra a múltadat te magad. Meg azt is, hogy ő megzsarolt, de te bátrabb voltál, mint hogy engedj a zsarolásnak.
2021. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
99%

Úgy, hogy bele törődsz hogy lehet kiderül es leszar.od

Különben vele maradsz életed végéig

..

2021. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
0%
#qrtamapámmaléslett3gyerekünk
2021. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Konkrétabban illegális dologról van szó, nyilván nem akarom nyilvánosságra hozni.
2021. nov. 22. 12:38
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Na most azt nem fogod tudni elkerülni, hogy azt híresztelje pl. a facebookon, hogy a Gizi mekkora ribizli / Béla mekkora egy állat / Gizi lopott / drogozott vagy a Béla árulta a nevető cigarettát, szóval ezt be kell vállalnod. Lehet, hogy meglépi, lehet, hogy nem. Viszont ez adott, ezt nem tudod elkerülni. Ha törvénysértést követ el, meg tudod tenni a megfelelő jogi lépéseket.


Ha van bizonyítéka arra az illegális dologra, akkor nagyobb a baj. Mondjuk én akkor is szakítanék, ha konkrétan feljelentene a kis féreg.


Kicsit praktikusabban a következő lépések tedd meg:


1. Minden kommunikációs csatornán törlöd és tiltod. (fontos, hogy ne csak eltávolítsd, tiltsd is le)

2. Minden social media fiókodat lefagyasztod / törlöd. (ha esetleg messenger miatt muszáj a facebook fiók, akkor deaktiválhatod - ekkor a fiókod láthatatlan lesz, viszont a messenger funkció működik tovább)

3. A bizalmi körödet (barátok, családtagok, közeli ismerősök) előre értesíted, hogy hát eleged lett a Giziből / Bélából és megfenyegetett, számítsanak arra, hogy mindenfélét fog rólad híresztelni.

4. Elköltözöl tőle, lehetőleg úgy, hogy a biztonságod garantálva legyen. (ha esetleg labilis az illető)

5. Nyilvános helyen / telefonon szakítasz vele. (ennek a módja szintén attól függ, hogy jelent-e rád konkrét fizikai veszélyt)

6. Becsatolod a biztonsági övet, felveszel egy viharkabátot és megvárod, amíg elvonul a tornádó, amit az áskálódásaival okozni próbál majd.



Más út nincs. Akit egy szakítással zsarolni lehet, azt majd lehet mással is. Ezt tartsd észben.

2021. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mi van a múltadban, ami elég érdekes a "nyilvánosságnak"?

Ki vagy, hogy bárkit több, mint 5 percig foglalkoztasson amit megtud?


Megéri éveket a szarban lenni azért, hogy 3 napig ne legyen kellemetlen?


Amúgy meg ha komoly a dolog, és nem csak arról szól, hogy a haveri kör mit tud meg rólad, akkor fizess meg egy magánnyomozót, aki felás róla is megfelelő dolgokat, és kezeld egy patthelyzetként. Nagyjából mindenki ezt csinálja eleve, ez mindenkinek rutinmunka manapság :D

2021. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jellemzően akik illegális dolgokban vesznek részt a párjukkal és később fenyegetőznek, ugyanúgy benne voltak nyakig, szóval ez 99% egy üres fenyegetés a részéről. Saját magát valszeg nem akarja börtönbe juttatni.
2021. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
70%

Viselkedj vele úgy, hogy a végén ő akarjon elhagyni téged! No szex, és egyebek, amiket nem fog bírni idegileg!

Ilyen rossz dolgokat még senkinek nem tanácsoltam, de ha zsarol, akkor nem marad más hátra!

2021. nov. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

A bizonyitek a nem mindegy.


Mondhatni bárki bármit mondhat addig amig nincs rola bizonyiteka.simán letagadod csak.

Ha van neki, első körben megszerezném tőle(kedves nyálas lennék vele, hogy a telojába, gépébe stb tudjak férkőzni törölgetni vagy semlegesíteni)


Ha a bizonyítek esetleg a neten van, akkor meg az oldalak uzemeltetőivel egyeztetnék, hogy szedjék le. Ha nem teszik akkor feljelentés jogosulatlan személyes adatok felhasználása miatt.


Van még több opcio. Csak számítanának a részletek hogy minek van birtokában. Mert ha csak infoknak, de azon kívul semminek, akkor lehet meg is előzném és én kezdenék el hamarabb terjeszteni valamit hogy kesobb az amit ő terjesztene rolam teljesen hiteltelten legyen.


Plusz pár ötletem is van de részletek kellenének

2021. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!