Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a párom, de túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a párom, de túl sokat tud. Hogyan hagynátok el ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már nem szeretem őt, de amint felhozom a szakítást fenyegetőzni kezd a múltammal, amit nem szeretnék semmilyen formában nyilvánosságra hozni. Hogyan lehetne egy ilyen emberrel szakítani?
2021. nov. 22. 12:32
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván párszor szarrá vertem már,"


Hát te is beteg vagy agyilag. Megérdemlitek egymást. Eleve az, hogy összejön egy agresszív bűnözővel, eléggé jellemzi a csajt is. Hálát kéne adnia az égnek, hogy megszabadul tőled, erre nem akar?

2021. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen kiegészítitek egymást. Ne is szakítsatok.
2021. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

"párszor szarrá vertem már"

Ezek után remélem tényleg nyilvánosságra hoz rólad mindent.

2021. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg megérdemlitek egymást :D
2021. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Emberek, komolyan. Normális értékrenddel rendelkező férfi vagyok. A kapcsolatunk elején minden "tökéletes" volt, ekkoriban mondtam el neki, hogy régebben belekeveredtem valamibe, amiből bajom lehet. Csak aztán egy idő után számomra elkezdett teherré válni, hogy életképtelen a párom. Depressziós lett, pszichológushoz/orvoshoz nem igazán akar elmenni, gyógyszert nem akar rá szedni. Nem tesz magáért semmit. Hónapokig segítettem neki, de semmi. Adósságai vannak, amiket én fizetek, a munkahelyét is én intéztem neki, ételt adok a szájába. De neki semmi nem jó, minden sz*rházinak engem hord el, szerinte én tehetek minden problémájáról. Én ezt meguntam, és szakítani akartam, de hallani sem akar róla. Számomra ez patt helyzet. Eleinte próbálkoztunk újra és újra, de a történet mindig ugyanúgy végződik. Egy idő után pedig annyira provokatívvá vált, hogy igen, megütöttem többször is. Nem vagyok rá büszke, de mindezek ellenére folyton visszakönyörgi magát, és fenyeget a múltammal, amit már mondtam. Szóval se agresszió, se kedvesség nem használ se nekem, se neki.

Szóval ennyi a történetünk, de nem értem miért volt szükség erre ahhoz, hogy értelmes tanácsot kapjak, tisztelet a kivételeknek.

2021. nov. 23. 19:15
 36/40 anonim ***** válasza:
Szerezz neki egy pasit, aki jobban tetszik neki, mint te.
2021. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Így se tűnsz szebbnek a tortenetben.
2021. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Normális értékrend? XDD Sírok. 😂 Az illegális dolgok nem éppen ezt bizonyítják.
2021. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
52%
Zoli, te vagy az!?
2021. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
El kell hagynod, ez így nem mehet tovább. Ne félj tőle.
2021. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!