Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolatunk 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolatunk 3 ev alatt?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt lassan, egyszer mentunk szet. Sosem volt egy mesebe illo szerelmi kapcsolat rozsaszin koddel a pasim reszerol, az enyemrol igen mert nekem o az elso. Mostanra eljutottunk oda, hogy csak rovid szajrapuszikat ad, kevesbe olelget (sosem volt ez a tipus, de mostmar nagyon eszrevehetoen kevesszer teszi ezt). Valamint elvan heti 1-2 talalkozasokkal, az is abbol all hogy szex elott smarolunk egy picit, olelgetes, szex, aztan megy a gep ele, vagy filmezunk. Valamint elkezdett eleg undi lenni, bofog, fingik elottem direkt hangosan pl mikor eszek, amit en nem toleralok.

Ugyerzem elkenyelmesedett a kapcsolatban, en pedig sosem ereztem azt hogy kielem magam vele, nekem hianyoznak a hosszu smarolasok, osszebujasok, a romantika, mondtam is neki, de azt mondta o nem ilyen tipus. A szexben is en oralozok neki, o beteszi, nem nyal ki vagy ujjaz meg, (szerintem azert mertaz csak nem jo neki nem) hiaba kerem.

Fiatal vagyok meg es ugy erzem vesztegetem az idomet vele mert nem valtozik meg hiaba kerem, mindig van valami kifogas, hogy o ilyen vagy pedig nincs penze ezt azt csinalni. Kerdeztem hogy un e engem, azt mondta nem.

Elhagyni nem akarom, mert elso pasim es a szivembe nott nagyon.

Hogy lehetne ezen javitani, vagy hogy uljek le ezt megbeszelni vele megegyszer alaposan?

22/L



2021. nov. 22. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nyomtasd ki ezt a kérdést és nyomd a kezébe.
2021. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lapát
2021. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre, hogy kihasznál, megaláz, semmibe vesz. Lépj túl rajta, nem kell csak azért együtt maradnod vele, mert ő volt az első.
2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gyakorlatilag zsebkendőnek használ, amibe bele törli ami kijön. Ez nem kapcsolat.
2021. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal dobd ki.

Neki csak tárgy vagy.

2021. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélned kellene olyannal, akinek szintén volt első pasija, aztán most már mással van, és felfedezte, hogy lehet ez fényévekkel jobb is.

Én ugyan férfi vagyok, de meglepődtem, hogy számomra alap dolgokat csináltam, mégis odáig meg vissza voltak/vannak a nők ezek miatt. Igazán nem magamat akarom fényezni. De pl. kapcsolat elején, közben elhintett információkat megjegyzem, és erre figyelek, olyat ajándékozok. Vagy leülök megbeszélni a feszültséget okozó dolgokat is. Lenyelem a büszkeségem, a sértett egóm, bocsánatot kérek, ha bántóan viselkedtem, megölelem. És ez rögtön viszonzásra is kerül. Szexnél figyelek, hogy mindig élvezze a másik, magamtól ajánlom fel, hogy ma csak dőljön hátra, mindent én csinálok. És ez is viszonuásra kerül amúgy.

Volt baránőm mondta, hogy először azt hitte olyan a szex, amit az első pasijával átélt. Aztán következő meg azutáni barátja által fedezte fel, hogy úristen! Ezt lehet ennyire élvezni is? :D Aztán velem megismétlődött pár dologban ugyanez az élménye. Ahogy ugyanúgy istenített, hogy én hazakísérem, ha késő estig dolgozott értementem, minden második kaját én főztem (és állítólag nagyon finomat), takarítottam, meghallgattam, szerveztem kirándulást, meglepetésszülinapot stb.

Mostani barátnőmmel, aki már a menyasszonyom ugyanez, csak vele ténylegesen összeillünk a fontos dolgokban (meg a kisebbekben is :)

Egy a lényeg, amíg nincs más tapasztalatod, addig az első pasid volt a legjobb mindenben számodra. Érted :)

2021. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt az első, csak én 6 évig viseltem el. Dobd ki, utána lesz önbecsülésed
2021. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak kihasznál. ha szeretne máshogy viselkedne. vagy ha nem is szeret ,de jó lenne a szexben akkor is máshogy viselkedne. kezdj inkább idősebb pasikkal akik odafigyelnek igényeidre. vagy alapból jobbak szexben, márcsak élet tapasztalat miatt is. magamból kiindulva biztos más bujós pasik is vannak, akik egész nap ölelgetnek, simogatnak, ha igényled.én pl imádok puncit nyalni, anélkül hiány érzetem támad egy hosszú dugás után is, akkor bepotlom nyalást utójáték közben, vagy két menet között. volt olyan nőm,akinek pont az volt baja hogy túl sokat szexelünk, keveset járunk el. mondjuk most vírus időszakban ez inkább jobb egész hétvégéket ágyban szexelve tölteni, ha van kivel. ajánlom magamat :D
2021. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fingas a bizalom jele
2021. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!