Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban, évek múltán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban, évek múltán mindenképp ellaposodik a szex?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, sajnos vége lett 2 év után. Nála úgy éreztem, annyira kívánom, hogy soha nem tudnám megunni. Emiatt merült fel bennem a kérdés, hogy létezhet ilyen, vagy bármennyire is vonz a másik, sok év után akkor is unalmas lesz?
2021. máj. 1. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem igaz, én 6 év után is ugyan úgy kívántam a párom :)
2021. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk kb 15 év után jött el ez az idő
2021. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 14 év után kb.
2021. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 és 3, és továbbra is együtt vagytok a párotokkal, vagy mást kerestetek emiatt?
2021. máj. 1. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
14 éve vagyunk együtt, még mindig kívánom, de sajnos mellette már mást is... vhogy nem elég.
2021. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 5 évig éltem párkapcsolatban.


Amikor voltak is időszakok, amikor csökkent a szex mennyisége, az a feszültségek miatt volt. Sajnos vagy nem sajnos, amikor rosszat tett velem, nem az volt az első gondolatom, milyen pózban bújjak össze vele. Ennek ellenére nagyon sokszor volt úgy is szex, hogy csak ő kívánta, én meg hagytam, nehogy ordibálás legyen a vége.


Szerintem ha egy kapcsolat harmonikus, akkor nem laposodik el a szex. A szexhiány, lapos szex pedig annak a tünete, hogy abban a kacsolatban más sem működik.

2021. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem laposodott el még 10 év után se, mondjuk szerencsénk van mert eléggé összepasszolunk, kedveljük a bdsm-et meg az extrémebb dolgokat, gyakran kipróbálunk valami újat. Ahol a változatosság kimerül a misszionárius meg a lovagló pózban ott sztem kényszerűen ellaposodik egy idő után.
2021. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Az exférjem keresett végül mást, ezért elváltunk
2021. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi kapcsolatunk elején naponta szexeltünk, de most, 30 év után heti 1-re csökkent, viszont még mindig kívánjuk egymást.
2021. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!