Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket zavarna, ha a barátotok nem mondaná el, hogy mikor van a szülinapja?

Figyelt kérdés
És mondjuk csak a Facebookon értesülnétek róla az nap. 🤔
2021. nov. 23. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Felnőtt párkapcsolati kategória.

Komolyan ez egy reális beszélgetés két FELNŐTT ember között?

- Amúgy mikor van a szülinapod?

- Nem mondom el, bi-bi-bi, majd a facebookról megtudod...

2021. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért titkolná el valaki, hogy mikor van a szülinapja?

Ha első nap nem is mondja el, de előbb utóbb eljut egy olyan fázisba a kapcsolat, amikor biztos elmondja! Hacsak nem akarja letagadni az életkorát! De mire lenne ez jó? Előbb vagy utóbb úgyis kiderül!

2021. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy:

Március 14.-én született (3.14 - a Pí világnapja, vagy ahogy mindenki ismeri: a Pí napja)

Április 20.-án született (4.20 - Nem akarja, hogy drogosnak hidd)

Június 9.-én született (6.9 - haha, vicces szegsz szám)


Több indok nem jut eszembe. Maximum annyi, hogy gyökér.

2021. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ez ilyen beteges kontrollmániának tűnik.Eltitkolom a születésnapom, majd mikor jön a szülinapom kiírom facebookra hogy mikor van, azért, hogy felköszöntsenek.Utána mikor vitára kerül sor a képedbe vághatom, hogy azt sem tudtad mikor van a szülinapom, nem is készültél semmivel.

Az ilyen ember nem normális, aki kírja fb-ra a szülinapját, de a párjának direkt nem mondja mikor van.Pont fordítva kéne csinálni.

2021. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Facebookon meg lehet nézni előre az egész éves szülinapokat.
2021. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És, ha csak szimplán nem kerül szóba? Vagy szimplán nem fontos neki a születésnapja, és nem ünnepli, emiatt nem közli vele sosem, hogy mikor van a szülinapja.


A Facebookra meg még gyerekként állította be, nem most.


Ohhh, anyám borogass! A legrosszabbra gondoltok állandóan, komolyan mondom, ez már vicc. De jó, hogy nincs is csajom, ilyen dolgok miatt.

🤦‍♂️🤦‍♂️

2021. nov. 23. 13:15
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Mi az, hogy nem kerül szóba?A korodat is megkérdezik, akkor már a hónapot, napot is mondhatod.

Ahogy kiírtad a kérdést nem arról volt szó, hogy nem került szóba mikor van, hanem hogy direkt nem mondod el, mikor megkérdezik.

Még mindig ott tartunk, hogy aki így viselkedik minek írta ki valaha is a facebookra?Én nem írtam ki, nem látják az ismerősök.


Az egyedüli bolond itt te vagy és még másokon sopánkodsz.

2021. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha rákérdezek és nem mondja el, az zavarna, de ha csak arról van szó, hogy még friss kapcsolat, nem került szóba és ő magától nem mondja, mert neki egyáltalán nem fontos, az nem. Bár fura lenne facebookról megtudni, de nyilván nem haragudnék érte, megértem, hogy nem mindenkinek fontos ez a nap.
2021. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha A Barát vagy, és A Barátnőd rákérdez, és nem mondod el, akkor ilyen reakciókra számíthatsz. Nyugodtan elmondhatod neki, hogy mikor van, mond meg neki mellé, hogy te telibeszarod amúgy, nem ünnepled, nem kell ajándék, semmi, és kész, le van tudva. Nem értem mit kell ezen ennyire pörögni.
2021. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7

Ha rákérdeznek elmondom, de magamtól nem szoktam senkinek sem elmondani. Ez akkora baj? 🤦‍♂️


Amúgy meg, hiába van Facebookra is ki írva, sosem szoktak felköszönteni, legközelebbi barátok sem. De nem várom el, barátnőtől sem fogom el várni.


Annyi, hogy közel van a karácsonyhoz, így a családdal egyben szoktuk megünnepelni a kettőt, meg amikor kicsi voltam, akkor nehéz körülmények között éltünk, így egyáltalán nem is ünnepeltünk szülinapot, mert nem volt rá pénz. 🤷‍♂️

2021. nov. 23. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!