Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak a nőnek a dolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a nőnek a dolga egy házasságban a régi berögzült női háztartás beli feladatokat ellátni?

Figyelt kérdés

Én keresek többet,de meg is csinálom a kötelezőt, nem mindig van patyolat és rend, mert egy gyerek mellett, meló mellett néha elegem van, hogy csak rám hárul. És ha valami nem tetszik neki, akkor lecsesz. a férjem a kocsi és kert körüli teendőket is csak úgy látja el, hogy emlékeztet rá, hogy neki kellett mert az férfi meló, örüljek hogy megcsinalja.


Beléptem egy Facebook csoportba, rendrakas, takarítás a téma. Ott is úgy tűnik, hogy sokmindent csak a nők csinálnak, viszont a barátaink között jó pár család van, akik megosztjak a feladatokat, vagy legalábbis nem elcseszi a férj a feleségét ha valami kimarad, hanem megcsinalja szó nélkül.


8 órás munkánk van, irodai - szellemi, alkalmazottként (különböző helyen vagyunk)


2021. nov. 24. 01:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, már a kapcsolatotok elején nyilvánvaló volt, hogy neki ilyen a hozzáállása az otthoni munkamegosztáshoz?
2021. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Elköltöztunk egy nagyobb házba egy kis panelből, azt mondja én akartam költözni én lássam el a házat.

Gyermekünk előtt az ő lakásán laktunk, ott a takarítást ketten végeztük, mert ott élt egyedül is, akkor maga takarított.


Régóta vagyunk házasok, de ma nagyon összevesztünk és úgy általában elegem is van már.


A gyed ideje alatt állt át, hogy én vagyok otthon, én csináljak kB mindent

2021. nov. 24. 01:13
 3/29 anonim ***** válasza:
És a gyerek a költözés előtt született, vagy utána?
2021. nov. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Előtt
2021. nov. 24. 01:23
 5/29 anonim ***** válasza:
és mit reagált ma arra, amit mondtál?
2021. nov. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Írd össze, milyen napi, heti és eseti feladatok szoktak lenni és üljetek le átbeszélni. Lássa leírva, mi mennyi idő, értse, hogy igazságos. Ne veszekedj vele, legyen tárgyalós, higgadt a hangnem. Ne érzelmileg zsarold, ne minősítsd, ne hánytorgasd fel, hogy "múltkor is" meg "te úgyse" és "mindig" és "soha"... Ezek tabu szavak ;) Hanem kössetek üzletet - azt általában értik a férfiak. Ki is rakhattok egy táblázatot, melyik nap kié a mosogatás, melyik héten ki porszívóz és ki főz... stb. A gyereket is vonjátok be, ha már akkora.
2021. nov. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 tgt ***** válasza:
100%
Közösen fel kell osztani a feladatokat. Ő is választ egyet, te is is választasz egyet.
2021. nov. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Egy jó házasságban közös az öröm,a felelősség,és a feladatok is.

És nem önzőek az érdekek.

Ha jól megvannak osztva a teendők,akkor több idő és energia jut egymásra,vagy ha nem igényli annyit az ember a másik társaságát akkor saját magára.Ha ebben már valamelyik fél nem így gondolkodik akkor el kell gondolkodni hogy egy rossz házasságban élnek a felek.

2021. nov. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem is tudom, de én sosem értettem azt, hogy "te akartál ide költözni", mintha fegyvert tartottak volna a fejéhez, mintha ő nem lenne itthon, szóval ennyire buta nem lehet valaki. Előre ezt nem tudtad, tehát ez vagy közben alakult így valami más kapcsán, vagy csak nem derült rá fény,de az én véleményem férfiként az, hogy egy házasságban minden közös, a házimunkától kezdve a gyerekkel való törődésig minden. A másik meg amit nem értek, hogy amúgy megcsinálod csak néha egy-egy dolog kimarad, ez megint ilyen fura. Inkább azt gondolom, hogy más a hiba a kapcsolatotokban.
2021. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Infantilis idióta pacák.

Férfi vagyok, 12 éves koromtól kapcsolódtam be a házimunkákba, hogy segítsek anyunak.


Mindet meg tudok csinálni a babafürdetéstől a vasalásig és az autó egyszerübb problémáit is.

De soha nem zsaroltam ezzel senkit.


Nem veszítesz semmit, ha visszaküldött a lakásába.

Szaros kis élősködő.

2021. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!