Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el a barátomtól?

Figyelt kérdés

Egyikőnk se különösebben az a hősszerelmes, romantikus fajta és számomra ez rendben is van, de néha bevallom jól esne ha meglepne. Fordított esetben ez már többször megtörtént és láttam, hogy örül annak amit vettem neki.

Néha elnézem hogy a srácok/fiúk/férfiak egy-egy szál virággal mennek a kedvesükhöz és megmondom az őszintét ilyenkor irigy vagyok és szomorú egyszerre… A két év együttlétünk alatt, csak úgy, random szinte sose lepett meg. Pedig már jeleztem neki a dolgot, de valahogy elsiklott mellette az amit mondok. Hogyan tudnám még felé jelezni? Vagy hagyjam a fenébe?



2021. nov. 24. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
ne jelezgess, nyisd ki a szádat és mond meg neki, hogy időnként örülnél spontán meglepetéseknek
2021. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok vele, néha nekem is jólesne, én is meg szoktam lepni őt. Viszont úgy vagyok vele, hogy én inkább nem szólok ezért, már csak azért se, mert az megölné az egész varázsát, akkor tudnám, hogy azért hoz néha valamit, mert úgy érzi, hogy "kötelező" és szeretné letudni, nem azért, mert tényleg gondolt rám.
2021. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: “Jeleztem neki” alatt pontosan ezt értettem, hogy kinyitottam a számat és megmondtam neki és ennek ellenére sincs semmi.


#2: Nem tudom azért ez szomorú valahol. Én konkrétan beszéltem vele erről és továbbra sem történt változás. Közös számlán vagyunk ezért például látom, mikor költ. Mindig naivan azt gondolom, hogy hátha most nekem vett valamit, de általában csak 2-3 doboz sört vesz… Elég illúzióromboló

2021. nov. 24. 10:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindneki ez a romantikus típus. Hogy virág meg stb.

Monjduk ha sört vesz nekem olyankor hoz egy hellt vagy egy kolat 😁 legalább

2021. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha elmondtad neki és nem változtat rajta ez csak rajtad áll hogy ez szakító ok-e vagy sem, ha igényelnéd és nem adja meg idővel csak rosszabb érzés lesz.

De a kérdésre válaszolva, nem nem vársz el túl sokat tőle főleg, mert egyenesen megkérted valamire ami nem kerülne kb semmibe és boldogabbá tenne téged mégse teszi meg.

2021. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vársz el sokat. Viszont kötelezővé sem teheted. Vagy elfogadod ilyennek, vagy csere.
2021. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Furcsállom ezt azért. Én szeretem a barátnőmet és egy apró ajándék úgy felvillanyozza, hogy csak na. Nekem ez az öröm önmagában megéri, hát még ha hozzávesszük, hogy ez megolajozza a kapcsolat romantikus fogaskerekeit úgymond. :)


Nem tudom, mivel lehetne ezt kiváltani egy férfiból, ha magától nem csinálja. Főleg, ha már kérted is, hogy jól esne. Itt tényleg csak az van, hogy el kell döntened, jó-e ő neked így, vagy sem.

2021. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Kapcsolat elején sem lepett meg soha semmivel? Ha igen akkor azt te hogy reagáltad le?
2021. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Alapjában véve nem vársz el tőle sokat, ha viszont az ő személyiségét nézzük lehet ő nem olyan fajta így tőle ez nagy elvárás.

Engem mondjuk már maga az ötletelés és a meglepetés beszerzése is örömmel töltött el, nem még az hogy láttam ahogy ő is örült neki.

Nem kell ahhoz hősszerelmesnek lenni.

A kapcsolatotok alatt soha nem is voltak meglepetések?

2021. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Egyszer majd megtanulod értékelni tárgyak nélkül is hogy van valakid, aki szeret és melletted van.

A férjem a 6 év alatt soha nem vett virágot nekem, azt mondja, az a temetőbe való. Ellenben minden reggel már 6 éve kávéval ébreszt, ha menstruálok csokoládéval jön haza, minden szabadidejét velünk -velem és a kislányunkkal-tölti. Nincs, amit meg ne adna értünk, megbecsül, tisztel engem.

Sehol egy virág, sehol csöpögős romantika, a kezemet is úgy kérte meg, hogy a kanapén ültünk és dumáltunk a jövőnkről, erre beszólt, hogy házasodjunk már össze.

Én az idők során már megtanultam máshogyan észrevenni a szerelmet, nem abból mintázok, amit másoktól látok.

2021. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!