Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindent másképp ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindent másképp ért mint ahogy én mondom/szánom?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk, korábban sose volt ilyen problémám senkivel.

Amikor mondok neki valamit, hogy pl én azért eszem valamit így ízesítve mert így szeretem, akkor azt hiszi, hogy azért készítem úgy mert nem tudok főzni és azzal érvel, hogy ha az étterembe így raknák elém akkor nem enném meg...? Elmagyaráztam neki pontosan már többször, hogy miért de nem hisz nekem, azt hiszi kifogás.


Találkozni ment az exével, akivel barátok és mondtam, hogy féltékeny vagyok, a reakciója az volt, hogy: ugyan már nem vagy az. Ilyen vagy ha féltékeny vagy? Tudod, hogy nem lesz semmi köztünk újra és téged szeretlek.


Na de ettől én még az vagyok:( itt is az a gond, hogy nem hiszi el


vagy egyetemi gondjaim akadtak, többször megbuktam egy tárgyból és nagyon féltem, hogy a félév utolsó alkalmát is elrontom. Erről beszéltem neki, ő meg: nem fogod elrontani. emiatt hagynád tényleg elcsúszni a diplomád? te is tudod, hogy tudod az anyagot, akkor miért buknál meg? (eddig is tudtam az anyagot mégis megbuktam és ezt ő is tudja..)


vagy pl összevesztem az öcsémmel, elég csúnyán (sose veszekszünk) és nem tudtam elmenni a versenyére, emiatt nagyon rosszul éreztem magam és mondtam neki, mire azt reagálta, hogy: hát ha tudta volna, hogy a verseny most van, akkor nem egyezett volna bele, hogy találkozzunk akkor, gondoljak bele mit érezhet szegény öcsém, ha megígértem..

ugye itt alapból azért voltam szomorú, hogy nem vagyok vidéken a versenyre, tehát alapból nagyon bűntudatom volt. Aztán nem szólt hozzám egy ideig csak csóválta a fejét majd mondta, hogy ...tudod a véleményem...


Nem értem mit csinálok rosszul, mindig mikor megpróbálom elmagyarázni neki, hogy pl az utolsó helyzetben nekem egy ölelésre lett volna szükségema veszekedés miatt, nem extra bűntudatra v bármi, akkor azt mondja, hogy: elképesztő a nőknek milyen érzékük van arra, hogy elferdítsék a mondanivalójukat úgy, ahogy akarják...


dehát én eredetielg is így akartam csak ő értette másként..


esetleg pszichológiailag van erre valami megoldás?


22/L 26/F



2021. nov. 24. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Fél éve járunk" helyett lehet "fél évet jártunk". Ha nem tud odafigyelni rád, és mindent jobban akar tudni, nem foglalkozik a gondolataiddal, akkor nem passzoltok össze.

Mondjuk az egyetemi dolog sima bíztatás is lehetett jó szándékkal (mégse mondhatja azt hogy úúúú tuti nem jön össze...).

2021. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Jeszus, nem illetek össze. Szakító ok az volt varátnőjével való kontakt is.
2021. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Más nyelvet beszéltek, hagyni kell ezt a f.szba. Láttunk már ilyet, nem passzoltok.
2021. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De mitol beszelunk mas nyelvet? Akkor o mindenkivel mas nyelvet beszel??


Voltam egy koncerten nemreg es onnan reszegen irtam neki, hogy barcsak egyutt lehetnenk, hianyzol. (Baratnos este volt)


Mikor talakoztunk masnap kerdezte h miert mondtam ezt h ha vegul nem nala aludtam hanem a baratnomnel? H hiaba mondom:(

2021. nov. 24. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Engem is idegesítene ez a műdráma, mert pontosan tudnám, hogy nincs akadálya az együttalvásnak, csak te most valami nagy romantikus lányregényes ömlengést akarsz lefolytatni.


Vannak olyan férfiak, akik partnerek ebben, és vannak olyanok, akik nem.

2021. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lesz később ? 🙄
2021. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Minden amit leírtál az egy nárcisztikus személyiségre utal, tipikus.Mindig mindent jobban tud, megmondja neked mit érzel.Panaszkodtál, hogy féltékeny vagy, ő megmondta, hogy nem vagy az.Elbagatellizálja a problémát, hogy ne kelljen vele foglalkozni, hogy te kérdőjelezd meg a saját érzéseid, gondolataid.
2021. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze, de úgyis erőltetitek még egy ideig, csak hogy még rosszabb legyen.

Fogadd el minél hamarabb, te is boldogabb leszel.

2021. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7 Még valami.Ő nem véletlen ért téged félre, ezt tudatosan és szándékosan csinálja.Tisztában van vele miről beszélsz, csak nem érdekli.Minden mondatodra úgy reagál, hogy olyan eredményt érjen el vele, ami számára előnyös.Megint az előző példára térek vissza.Ha azt mondod féltékeny vagy, szomorú vagy, ideges vagy, akkor ha ő azt tagadja, akkor nincs konfliktus amit meg kell oldani.Már ameddig hagyod magad.
2021. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik mintha egy alsósnak szeretnél elmagyarázni egy érettségi tételt de ő csak a napi menüt hajtja, hogy mi lesz a kaja. :DD kíváncsi lennék ezt, hogy sikerült összehozni. Olyan szinten le se sz.r csak úgy füstöl.
2021. nov. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!