Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én túlzom el, gondolom túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el, gondolom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, alapvetően jól megvagyunk, de van sok dolog ami rosszul esik nekem.

Sokszor nem értem a viselkedését, mert amúgy mindent megtesz értem, de van 1-2 olyan mondata/tette amik rosszul esnek..

Pl most hétvégén mikor talalkoztunk viccelődtem, hogy megkérem a kezét (persze tényleg csak viccelodtem,mert lány létemre én ilyet biztos nem tennék), hogy mintha ráhúznám az ujjára a gyűrűt, erre meg annyit mondott rá, hogy “akkor se fogsz láncra verni”..

Ez nekem nagyon rosszul esett, ő maga is tudta hogy poénkodtam, meg egyébként is viccelodtunk akkor egymással (de persze csak szeretetből), és ez napok óta bennem van és bánt engem, mert az jött le ebből nekem, hogy ő nem gondolja velem igazán komolyan, holott egyáltalán nem tartom láncon, mindenhova elengedem, még ha aggodva is…

Nemrég volt a szülinapom, és ahogy viselkedett akkor az nekem nagyon rosszul esett..

Ott voltam nála akkor mert pont úgy jött ki, de úgy nézett ki, hogy csak gyorsan megvett egy pár legolcsóbb cuccot (táska, vörösbor, csokik), és egész nap bele volt bújva a telefonjába,bunkózott velem, amit én egyáltalán nem értek, mert mindig annyira boldog amikor velem van, most pedig pont a születésnapomkor ezt csinálta, egész nap sirhatnekom volt, és amikor látta rajtam hogy könnyezek még akkor sem vigasztalt meg vagy valami..amikor én nem így viselkedtem vele az ő születésnapján..

Egyébként mindent, de tényleg mindent megtesz értem, aranyos velem, csak néha csinál olyanokat, amikkel eléggé megbánt..

Nektek mi a véleményetek?



2021. nov. 25. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele? Őt egyértelműen nem érdekli a kapcsolat.
2021. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy ezek mellett mindent megtesz értem, megvesz nekem (ezt általában visszautasítom), éppen ezért nem értem hogy néha miért viselkedik így..
2021. nov. 25. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. Ha nem foglalkozik veled, és nem tervez veled, akkor minek vagy vele?

Neki csak dugó pajti vagy, amíg nincs jobb, bocsi de ez van.

Ha nem igy lenne akkor nem “láncra verésként” értelmezné a jegygyűrű.

2021. nov. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrűs megjegyzés lehet, hogy csak egy durva poén volt. A szülinapodon meg egyenesen meg kellett volna kérdezned, hogy miért bunkó.

Amúgy meg fél év után bőven itt az idő, hogy beszélgessetek arról, ki hogy képzeli a (közös) jövőt. Ő mit gondol a házasságról? Tervez-e gyereket? Mennyit? Hol élne szívesen? Mikor érzi azt, hogy ideje összeköltözni? Szerinte hány év után ideális gyereket vállalni? Stb.

Nagyon fontos, hogy szeressen, ez az alap. De ha amúgy semmit nem tudtok megbeszélni és nem egyeznek a terveitek, akkor semmire se elég önmagában. Legfeljebb beállsz te is azok közé, akik hosszú évekig hiába várják, hogy majd a pasijuk megkéri a kezük, elveszi, és jöhet a gyerek, aztán 30+ kezdheti az egészet előlről.

Az is rendben van, hogy nem te kéred meg. De az egy közös döntés, hogy akartok-e eljegyzést, házasságot, és nagyjából mikor. Minden vicc félig igaz. Lehet, hogy te már jövőre is örünél egy lánykérésnek, ő meg csak 40 felett akar elköteleződni. Már ha egyáltalán...

Tudom, hogy az ilyen beszélgetés nagy vízválasztó, és könnyen lehet, hogy utána szakítás jön. Sokan pont ezért nem is hozzák szóba ezeket a nagyon fontos kérdéseket. De ha nincs közös jövőtök, az jobb, ha minél előbb derül ki.

2021. nov. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végülis én igazából már kisgyerek korom óta úgy vagyok vele, hogy nem szeretnék gyereket, és házasodni sem, ez azóta sem változott😕

Utolsó, köszönöm a hosszú választ!

2021. nov. 25. 11:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából ő is emlegette már, hogy megkéri a kezem (nyilván nem most, csak szóba jött már többször), nemrég töltöttem be a 20 évet, ő 22 éves, igazából még kicsit fiatalnak tartom magunkat a lánykérés/házasodashoz
2021. nov. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!