Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki hogy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy hosszú távra tervezek vele és komolyan gondolom vele a dolgokat? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel sajnos még nem volt személyes kontaktusom és találkám,skypon és msnen szoktunk beszélni.

Sajnos a találka még kilőve mert elég messze lakunk egymástól.Ő tervezi hogy ide költözik,de azt még nem tudom hogy én miattam,vagy amúgy is ide költözne.Igazából nem régóta ismerjük egymást,de a célunk megegyezik és nagyon sok közös témánk van és megértjük egymást.

A baj annyi hogy ő csak 2 év múlva fog tudni ide költözni és addig csak távkapcsolatban működhet a dolog.

A kérdésem az lenne hogy érdemes lenne neki elmondanom hogy szeretnék vele közös terveket szövögetni?Vagy ez még korai lenne 1 hónap ismertség után?


2011. jún. 22. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Korai.

33 N

2011. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
talán azért annyira kiismerted, hogy halvány sejtésed azért van, hogy mit szólna hozzá. Ha racionálisan akarok tanácsot adni, akkor igen mond meg neki, hátha kedvezőbben alakulnak a dolgok, hátha biztosabbnak érzi tőle a jövőt. Ha viszont az alapján, hogy én mit szólnék egy ilyen kijelentéshez 1 hónapos ismeretség után, hát megijednék és menekülnék. Engem rosszul érintene a dolog, hogy egy számomra még ismeretlen férfi hosszútávra tervez velem. De ez csak én vagyok.
2011. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:16


Jóó de akkor mit csináljak?Nem tudom letagadni az érzéseimet...

Úgy érzem vele lehetne közösen tervezni.Nem tudom mert így meg félek hogy elveszitjük egymást szem elől.De ha ezzel a tudattal csinálja ő is a dolgait és én is,akkor az egy összetartó lehet addig is.

2011. jún. 22. 12:20
 4/12 A kérdező kommentje:

Vagy ha ezt így elmondom az csak egy gátló tényező lenne?Komolyan mondom nem tudok mit csináljak...

Nem voltam még ilyen helyzetben,de valahogy tudatnom kellene vele vagy nem tudom.Tudom ez így biztos ijesztő lenne neki.De ha nem is mondom el hogyan tudnék rá célozgatni?

2011. jún. 22. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok! Nem értem, hogy miért kell mindent szavakkal kifejezni. Szavak nélkül puszta tettekkel is el tudod neki ezt mondani. Az kevésbé ijesztő. Ha visszautasít, akkor válaszolt ő is szavak nélkül.
2011. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27


Igazad van!Megfogadom tanácsod!

2011. jún. 22. 12:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy kezdek bele a kapcsolataimba, hogy azzal az egyénnel életem végéig tervezek. Úgy szoktam megoldani, hogy már az elején beszélgetek vele a jövőbeli tervekről konkretizálás nélkül. Pl. fiatalon szeretnék szülni, házasság párti vagyok, belvárosban biztos nem laknék stb. Ilyenkor a fiú is elmondja a saját terveit, és össze lehet vetni mennyire egyezik a véleményünk a jövőnket illetően. Ha nagyon hasonló, akkor egy idő után finoman elő lehet hozakodni picit konkrétabb dolgokkal, de nem egy hónap után.
2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először mindenképp hozzatok össze egy személyes találkozót is. Ha ott is minden klappol, utána már akár szóba is hozhatod, de vigyázz, nehogy elijeszd. :)
2011. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1 hónapos msn és skype csevegés után, úgy, hogy nem is láttad, milyen életnagyságban, személyesen?!

Iszonyatosan korai, és még azt is megkérdőjelezném, hogy tényleg tudod-e, hogy mit akarsz... Majd ha együtt éltek legalább 3hónapot egy háztartásban, és még mindig így érzed, akkor kérd meg a kezét!! :)


Több olyan ember is volt már az életem egy szakaszában, hogy állandóan beszélgettünk neten, de a személyes az valahogy mégsem sikerült úgy.. (persze több volt, akikkel simán ment minden téma, röhögés, miegymás, de ha csak ott beszéltek, iszonyat furcsa lesz találkozni..)


Mennyi idősek vagytok amúgy?

2011. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először mindenképp személyesen kellene megismerni, sőt több időt együtt tölteni, amíg arra a döntésre jutsz, hogy hosszú távra tervezel vele. skype-on msn-en sok minden szépet és jót lehet írni, beszélni, de élesben ismerik meg az emberek a másikat. Így én korainak tartom. Valahogy próbáljátok meg összehozni a találkákat.
2011. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!