Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van az, hogy a parom nem tud elviselni maga mellett? Allandoan veszekszik velem, csunyan beszel, olyan dolgokat tesz meg amirol azt hittem soha se lenne kepes, itt nem a veresre gondolok. Lehet hogy van valakie?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak gyáva ő szakítani, azért provokál.
2021. júl. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ennyi információból nem lehet következtetni arra, hogy van valakije. Amire lehet következtetni : idegesítő vagy, nem kompatibilis már veled.
2021. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Es szerintetek mit tegyek hogy ez ne legyen? Felesége vagyok!
2021. júl. 29. 11:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Válás. Ő is ezt akarja csak vannak mártír komplexusos faszik akiket "mindig elhagynak a gonosz nők" ezért provokál hogy megint így jöjjön ki a sztori
2021. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

4. 4-esel értek most egyet, szerintem is provokál.

Amúgy nem szoktál idegesítő lenni kérdezőM vagy mostanában féltékeny vagy és mindenre rá kérdezel?

2021. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a feltekenyseg ez mindig bennem volt es van! De nem szoktam ilyeneket csinalni hogy mindenre ra kerdezek,hagyok neki egy kis teret! O neki semmi nem tetszik. Mindenbe bele köt.
2021. júl. 29. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a létezését zavarja, sok jót nem látok ebben, esélyt sem

Könnyen lehet, hogy valaki mást szeretne maga mellé, alá, fölé...


Vesd fel a válást, szerintem rögtön fel fog dobódni

2021. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez az ember nem szeret, nem tisztel, az se érdekelné ha holnaptól nem léteznél, vígan élné tovább az életét. Te komolyan egy ilyen emberért, egy ilyen szar kapcsolatért akarsz küzdeni?? Ne már.
2021. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Leültök beszélgetni, borítékolhatóan nem konszenzus, hanem válás lesz a vége.
2021. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
ezért mondom mindig 2-3 év után nem kell egyből házasodni meg gyereket csinálni.. az embereknek átlagban kell legalább 5-6 év, hogy kiderüljön érdemese e házasságot kötni vagy sem.
2021. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!