Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom össze akar költözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom össze akar költözni, de nem szeretnék a kutyájával élni. Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, minden jól működik. Mindketten albérletben lakunk, pár hete elkezdte pedzegetni azt a témát, hogy költözzünk össze januártól. Viszont van egy 3 éves nagytestű kutyája a lakásban, amit én nem tudok sajnos elviselni. Számomra kellemetlen illatú, a szőre mindenhol ott van, kb csomókban, hiába van robotporszívója, ami megy minden nap és idegesít az is, hogy ugrál, nyálaz, néha felugrik sáros lábbal az ágyra, amikor iszik, akkor a fél konyha csúrom víz, és reggel 5-6 között fel is ébresztett, amikor nagy ritkán nála aludtam.

Mondtam neki, hogy nekem megfelel a jelenlegi külön-külön élünk szituáció és gyakran találkozunk, inkább ő jön hozzám, de erőlteti az összeköltözést (többet akarna velem lenni + anyagiak miatt szerinte jobban járnánk). Mondtam neki, hogy engem zavar a kutya, kifejtettem miért és megsértődött. Nagyon szeretem, de ha nem hagy ezzel az összeköltözéssel, akkor sajnos szakítanunk kell, mert én nem tudom lakásba elfogadni a nagytestű állatokat. Kertesbe ha mennénk, akkor is benn aludna, meg benn lenne a kutya, mert szerinte a gazdája mellett a helye.


30/N


2021. nov. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem dobja a kutyát, akkor nem is való hozzád. Keress mást.
2021. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem megy a kutyával, akkor választás elé kell állítani
2021. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
72%
Remélem szakít veled. A kutyája sokkal többet ér, mint te valaha fogsz
2021. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:
Biztosan nem fogja a kutyáját odaadni sajnos senkinek, meg van vele áldva, de tény, ha szeret és komolyan gondolja velem, akkor elfogadja, hogy én nem fogok egy fedél alatt lakni egy 40kg-os idegesítő kutyával.
2021. nov. 25. 18:51
 5/73 anonim ***** válasza:
92%
Már megvolt a kutya, amikor megismerkedtetek. Akkor kellett volna ezeket tisztázni. Logikus, hogy két év után együtt akar élni. Vagy Te maradnál külön amig a kutya el nem pusztul? Nem akarsz vele családot?
2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
97%
Akkor laktok külön vagy szakítás.
2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
3-as te normális vagy? Hol érne többet egy kutya, mint én? Elég beteges a gondolkodásod. Leírtam, hogy milyen igénytelen a környezete a kutya miatt.... én tisztaságban élek, normális körülmények között. Hozzá ha belépek áporodott kutyaszag van. Így hogy hívnék át bárkit, ha szégyellném? Ezért is jött ő szinte mindig hozzám, nem én ő hozzá. Bocs, hogy vannak igényeim.
2021. nov. 25. 18:53
 8/73 anonim ***** válasza:
30%

#3


Nem igaz, hogy egy kutya többet ér, mint egy olyan ember, akivel le is életnénk az eletünket. Én a Kérdező mellett vagyok. Neki van igaza.

2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
98%
Kétféle ember van ilyen szempontból, na nektek pont sikerült a másik csapatból párt választani. Minden kapcsolat megfeneklik, ahol nem azonos az értékrend, meg fog ez is.
2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
91%

Nem sajnos, a kutya ugyanolyan családtag mint egy gyerek, nagymama stb!!! Őket se tennéd az utcára senki kedvéért. Legalábbis remélem :D

Téged is megértelek, mert zavar. De ebbe az elején kellett volna belegondolni, tudtad hogy ott a kutya és hogy ha egyszer összeköltöztök ő is ott lesz.

2021. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!