Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom össze akar költözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom össze akar költözni, de nem szeretnék a kutyájával élni. Te mit csinálnál?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, minden jól működik. Mindketten albérletben lakunk, pár hete elkezdte pedzegetni azt a témát, hogy költözzünk össze januártól. Viszont van egy 3 éves nagytestű kutyája a lakásban, amit én nem tudok sajnos elviselni. Számomra kellemetlen illatú, a szőre mindenhol ott van, kb csomókban, hiába van robotporszívója, ami megy minden nap és idegesít az is, hogy ugrál, nyálaz, néha felugrik sáros lábbal az ágyra, amikor iszik, akkor a fél konyha csúrom víz, és reggel 5-6 között fel is ébresztett, amikor nagy ritkán nála aludtam.

Mondtam neki, hogy nekem megfelel a jelenlegi külön-külön élünk szituáció és gyakran találkozunk, inkább ő jön hozzám, de erőlteti az összeköltözést (többet akarna velem lenni + anyagiak miatt szerinte jobban járnánk). Mondtam neki, hogy engem zavar a kutya, kifejtettem miért és megsértődött. Nagyon szeretem, de ha nem hagy ezzel az összeköltözéssel, akkor sajnos szakítanunk kell, mert én nem tudom lakásba elfogadni a nagytestű állatokat. Kertesbe ha mennénk, akkor is benn aludna, meg benn lenne a kutya, mert szerinte a gazdája mellett a helye.


30/N


2021. nov. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
87%
És te mégis hogy gondoltad ezt? Azért az állatért felelősséggel tartozik. Lehet te még nem jöttél rá, de nem tud magáról gondoskodni. Amikor magához vette, vállalt minden felelősséget. Normális embereknél nem úgy megy, hogy kidobom, meg elpasszolom valahova azt a nyomorult állatot. Ha gyereke lenne, akkor a pulyát kellene elpattintani onnan?
2021. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:
Nem állítanám választás elé, tudom, hogy neki fontos nagyon, de összeköltözni se fogok vele úgy, hogy jön a kutyája. Sajnos azt érzem én is a sértődése után, hogy ebből szakítás lesz. Szerethetem akármennyire, de nem fogok igénytelenségben élni.
2021. nov. 25. 18:56
 13/73 anonim ***** válasza:
9%

A világ egyik nagy baja az értékeléssel van. A kérdező helyesen mondja, hogy nem hasonlítható egy kutyához, így a kedves hölgyet nyugodtan hagyd el, mert ez az értékelés zavar nagy gondot tud jelenteni minden téren.


Egyszer hallottam olyat, hogy a kutya miatt vettek olyan házat, amilyet, majd a gazdasszony megcsalta a férfit és elhagyta.

2021. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok kutyás. Ennélfogva a kutyás pasi kizáró ok. Nem lennék vele 2 éve, mert tudom hogy sose költöznék össze vele mert nem tudnék kutyát elviselni a lakásban.

De az első kettőt még én is lepontoztam. Nem zsarolni kell a kutyásokat hogy válassz!, dobd ki! hanem egyszerűen nem összejönni vele.

2021. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
65%
Vagy kertes ház, amivel anyagilag nem biztos, hogy jobban jártok, vagy ennek sajnos annyi.
2021. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
78%
Ha még ennyire igénytelen a pali, akkor minek vagy vele? Ez rólad is elmond valamit. Amúgy meg kompromisszum? Vagy megmondani neki, hogy milyen feltételekkel költöznél csak? Pl. Megfürdeti x időnként, a lábát minden nap megmossa, nem mehet be a hálóba stb
2021. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
6%
Ja most látom, hogy hölgy a kérdező. Hagyd el nyugodtan, ezzel a pasival nem jutsz messzire.
2021. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
68%

Azert er tobbet a kutya, mint te, mert egy felszines, hisztis noszemely vagy. Mindennek ugy kell tortennie, hogy neked kenyelmes legyen. Egy kutya az eleteig szolo felelosseg. A kutya nem fogja elhagyni, te meg ugyis talalsz valami hulyeseget, hogy szakits. Akkor ott lesz szegeny csavo, hogy se no, se legjobb barat.

Mellesleg minden problemadra akadna megoldas, de persze egyszerubb berakni egy menhelyre, fem ketrecbe egy ERZO LENYT, mint felnottkent viselkedni.

Ha valamelyik csaladtagja elne vele, aki miatt “oregszag” van es hullik a haja, meg rendetlenseget hagy maga utan, akkor gondolom ot is utcara tenned.

Bele sem gondolsz abba, hogy mit csinalsz most? BOLDOG lakasban, vagy magazinlakasban akarsz elni?

Inkabb legyen a kanapem kutyaszoros, minthogy teged kelljen elviselnem

2021. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
34%
Szeretem a kutyákat nekünk is van de kinnt.Lakásban én sem tartanék kutyát és megértem a kérdezőt hogy nem akar a kutya után takaritani állandóan.Kompromisszum kertes ház kutya kinnt ha nem megy szakitás.
2021. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:
Ő maga nem igénytelen, csak a környezete abból adódóan, hogy egy 40kilós, hosszú szőrű kutya lakik a 40 négyzetméteres lakásában. Szellőztet, van robotporszívója is, de nem lehet olyan tisztán tartani így egy lakást, mint ami nálam alap követelmény, írtam is, hogy ő járt inkább hozzám, mert undorodtam nála lenni, de ezt egyébként tudta is. Fürdeti, de amikor egy tetembe hempergett a kutya, akkor hiába, napokig bűzlik. Kertes ház felesleges, mert beengedné. Természetesen ha kinn lenne az udvaron nem zavarna, nyílván az ürülékét neki kéne összeszedni.
2021. nov. 25. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!