Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért büntet folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért büntet folyton szexmegvonással?

Figyelt kérdés
Azt mondja, a következő a gyakori lesz!
2021. nov. 26. 05:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert az olvasástól, gondolkodástól nem tud eltiltani, azokat nem nagyon gyakorlod. Trollala.
2021. nov. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Kedves Troll Lala!


Gondolataim csak úgy szikráztak, mikor válaszlevelét olvastam, szeretném megköszönni jóságát és az anyatejet, ami szemmel láthatólag elkerülte Önt, mikor anyatejhez juthatott volna, az oxigénhiányos gondolataival egyetemben.

Továbbá szeretném, ha önmaga maradna, hogy továbbra se legyenek barátai, sem párja úgy, mint nekem, ezáltal Ön is szexmegvonásban részesülne, maga marha (vicces).

2021. nov. 26. 06:14
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
A gyakori, hogy lenne, hogy kivitelezi?
2021. nov. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
19%
A gyakori szót nem teljesen értem ebben az egészben. Szerintem azért nem akarja veled csinálni, mert kehet volt fiatalkorában egy rossz élménye amitől elment a kedve, emellett lehetséges az is, hogy nemibetegsége volt valamikor és akkor még vannak olyanok is, akik csak egyszerűen nem akarnak, mert nem olyan erős bennük az állati ösztön, mint násokban.
2021. nov. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
15%
A kérdező nő/férfi? Mert nemtől is függhet, higy mennyire szexéhes az ember
2021. nov. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg bedőltök egy trollnak? Szegény, a csaja el fogja tiltani a gyakoritöl...
2021. nov. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Nincs nője, hacsak a zokniját nem ruházzuk fel nemmel
2021. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
5! Miota ??? Ja hogy úgy érted hogy a férfi bevallhatja hogy szexmanias a nőt meg elítélik ?😃😃😃
2021. nov. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
A szexmániás nők szokták hangzotatni, hogy addig szexmániás egy férfi, amíg nem találkozott egy valóban szexmániás nővel 😋
2021. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ez így is van, de nem válasz az én válaszomra
2021. nov. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!