Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt nem tudja megoldani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt nem tudja megoldani miért kéri ki magának?

Figyelt kérdés

Tudom nem a világ legnagyobb gondja lesz amit leírok de miért kell ezt csinálni..


Röviden: Együtt élünk, neki van egy autója amit ő vett. Külön kasszán vagyunk, ő fizeti az autóját, mivel ő vezet csak.


Apám mondta hogy ne vegyünk szélvedő mosót a kocsihoz neki van ad nekünk is egy nagyot. Ezt mondtam is barátnőmnek hogy ne vegyen.

Erre mikor láttam a kocsiban, rákérdeztem, azt mondta vett. Meg h ő neki a kocsihoz ne vegyen senki semmit majd ő.. Szinte kikérte magának..

Ez azért érdekes mert ha baj van a kocsival azért jó ha segítenek, ha tankolni kell nálunk az Külön program amihez én is kellek mert ő nem tankol. Persze olyankor szól már amikor szinte üres


Már ezerszer szóltam hogy ne hagyja Szinte 0ra kiurulni, mert bármi lehet és ne kelljen még azzal is bajlódni hogy még tankolni kell..pláne hogy minden nap a kút előtt megy el..


2021. nov. 26. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mintha jártál már volna erre az autómániás barátnő témakörben, kérdező. Ha ennyire rühellitek egymást, hogy heti 2-3 kérdést kell róla kiírnod, minek vagy vele? Apró-cseprő dolgokat nem tudsz megbeszélni és blogként használod a gyakorit a veszekedések dokumentálására. :D
2021. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Futóbolond riadó ismét
2021. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott
2021. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb bajotok az életben! :) Nem kell gyártani a problémákat!

Ha nem fogadta el, gondja sora.

2021. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, ilyen piti hülyeségen nem akadnék fent.

Másodszor,ha valami zavar,nem tilos ám jelezni.

2021. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!