Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális amit a férjem csinál és amit érzek?

Figyelt kérdés

Az ismerkedesunk elejen ez valahogy nem bukott ki.. de bele van nőve az anyja seggébe és fordítva.


1 nap átmegy hozzá minimum 10x.

Ha én nem megyek el boltba a gyerekkel mert nem erzem jol magam (terhes vagyok) akkor lusta vagyok. De az anyját ÁLLANDÓAN elviszi a boltba pedig csak az elektromos biciklire kéne felülnie.


A héten àt jön minimum 4x. Már baromira unom. Azt meg foleg hogy mindenbe beleszol, bele okoskodik.

A gyerek ne nezzen mindig meset

Ezt mar 100x latta

Én egyem terhesen ezt meg azt a gyogyszert de nem bírja felfogni, hogy terhesen nem lehet semmilyen gyogyszert enni..

Ha atjon akkor is csak panaszkodik hogy a szomszedok milyen hulyek..


És akkor a férjem még ide akarja koltoztetni. Ez a hab a tortan.

Es amikor azt mondtam hogy nem olyan hisztit meg sertodest eloadott mint egy kis gyerek😀


Neha mar ugy vagyok vele, hogy fogom a 2 gyereket es eljen az anyjaval boldogan amig…


Nem szándékozom sem most sem kesobb egyutt elni anyóssal.

Beleőrülnék.

Termszetesen amikor ez szoba jon nincs olyan opcio, hogy az en erzesem helyes es elfogadhato…


Kezdem ugy erezni neha hogy erre fog a kapcsolat ramenni.



2021. nov. 29. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Rá is fog menni. Aki nincs leválva a szüleiről (legyen férfi vagy nő), nem alkalmas párkapcsolatra.
2021. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha a te érzésed nem elfogadható... akkor az szomorú. Próbáld meg máshogy tálalni, több ötletem nincs, de hátha a többieknek van.
2021. nov. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

És erre akkor jöttél rá, mikor a második gyerekkel terhes lettél. Tudod, mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.

Ne nekünk szidd, nem mi erőltettük rád. Te választottad.

2021. nov. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ket gyerek kellett hogy ez feltunjon?
2021. nov. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezt te választottad.

Minek csináltad gyereket, ha tudtad hogy valami nem stimmel?

2021. nov. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, amit csinál. Én összeszedném a gondolataimat, leülnék vele egy komoly beszélgetésre, és megmondanám, hogy lelépek, ha nem változtat, mert én így boldogtalan vagyok.
2021. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tipikus , hogy nem a problemat segitene az ember megtalalni hanem ‘minek csinaltak gyereket’.


A ferjemet SZERETEM. Nem ő a probléma forrása hanem anyós!


Azert ne legyen masodik gyerek mert anyosomat nem csípem es idegesit?!


Az en 3 egyetlen megoldasom a koltozes.

Az ossze cuccolas es majd észbekap ki a fontosabb.

Es hogy majd egyszer az elet teszi a dolgat… ami morbid de ez van🙄

2021. nov. 29. 08:40
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem a férjed a probléma forrása, aki naponta 10-szer átmegy az anyósodhoz?????

Atyaég!

2021. nov. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

A férjed az aki óriáscsecsemőként viselkedik. A férjed az aki szarba se néz téged. A férjed az akinek fontosabb az anyja, mint a felesége. Én szerintem mind a három k_rva nagy probléma, és egyikben sem anyós a ludas. Ha a férjed normális lenne, szeretne és tisztelne téged, akkor az anyja fejre is állhatna.

Tudod mit? Szerintem szülj egy harmadikat is.

2021. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez kamu. Ilyen problémákra az első gyereknél rámegy a házasság, nem lesz második.
2021. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!