Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gàz ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gàz ha a férjem nézi mi van éppen az exeivel?

Figyelt kérdés

Egyiket sem tudja igazán elengedni mert nézegeti őket. Főleg a legelső barátnőjét. Ő volt a nagy szerelme még előttem. Elvileg azóta én voltam/vagyok és nálam még sose szeretett jobban senkit de ilyenkor azért elbizonytalanodom.

Főleg mikor unokatesomek atjottek kartyazni-iszogatni es ő kicsit tobbet ivott , egesz este semmi masrol nem tudott beszelni csak az exerol. (Legelso baratnoje) miket csinaltak, miert ment tonkre aztan meg azt is benyogte ha szet mennenk lehet vissza menne hozza es beprobalkozna.


Néha úgy érzem, hogy ahhoz a lanyhoz kepest kutyafule se vagyok. Es nem fogok tudni felérni hozzá.


Lehet el kéne engedni ezt a dolgot…

Beszelni errol kb felesleges mert ugy sem fog vele leállni.



2021. nov. 29. 01:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
20%
Nektek nőknek nem "kizáró ok" az exekről beszélgetés? XD
2021. nov. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

"Főleg mikor unokatesomek atjottek kartyazni-iszogatni es ő kicsit tobbet ivott , egesz este semmi masrol nem tudott beszelni csak az exerol. (Legelso baratnoje) miket csinaltak, miert ment tonkre aztan meg azt is benyogte ha szet mennenk lehet vissza menne hozza es beprobalkozna."


A nők 95%-a itt azonnal ki is vágta volna a fickót a fenébe.


És mondd csak, házasságkötés előtt nem csinált ilyeneket? Hogy tudtál hozzámenni egy ilyen emberhez?

2021. nov. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
99%

‘egrsz este semmi masrol nem tudott beszelni csak az exerol. (Legelso baratnoje) miket csinaltak, miert ment tonkre aztan meg azt is benyogte ha szet mennenk lehet vissza menne hozza es beprobalkozna.’


mekkora egy budos nagy paraszt. raadasul masok elott alaz meg. itt kellett volna kidobni a francba.


az ok, ha egyszer-ketszer ranez az exe profiljara vagy ha pont olyan a tema, akkor beszur egy semeleges megjegyezset (mondjuk x etteremben mar volt az exevel es nem volt jo, oda nr menjuk PL), tehat ha semelegesen emliti es csak neha-neha. mindenkinek van multja, nem lehet letagadni.


DE. a te pasid ezen egyertelmuen tullo, konkretan kb meg az exebe van belezugva. en szkitanek vele.

2021. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem gáz egyáltalán. Nézegessétek együtt az exeket, talizzatok is velük, aztán pedig engedd meg a fiúnak, hogy össze is jöjjenek. Te meg egyedül maradsz szomorúan búslakodván, azon gondolkozván, hogy neked soha többé senkid sem lesz aki megbecsül.
2021. nov. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Úgy néz ki nem elég boldog melletted. Szomorú
2021. nov. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%
Többször kell dugni.
2021. nov. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Mióta vagytok együtt?
2021. nov. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
3%
Hány évesek vagytok?
2021. nov. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát az biztos hogy nem beléd szerelmes.Még mindig azután a lány után vágyakozik.Én nem tudnék igy vele együtt élni.
2021. nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom valamit nem kap meg tőled,amit tőlük megkapott!
2021. nov. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!