Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha minden férfi gyereket akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden férfi gyereket akar a nők meg nem akkor, a nők nagy részé öreg korára egyedül lesz?

Figyelt kérdés
Ráadásul az se segít hogy manapság divat 10-20 ével is fiatalabb párt választani a férfiaknál. 40+os nőknek mi marad ha mindenki 20 évesekkel van vagy foglalt egy házasságban?

#40+ nő #Nem jut partner
2021. nov. 29. 11:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
19 Gyerektartást majd nen fizet, ha nem akar.Sok szemét férfi megoldja következmény nélkül.Sőt, attól, hogy ad neked esetleg havi 20 ezret, neki nem lesz rosszabb az élete.A gyerekkel nem kötelező tartania a kapcsolatot.
2021. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

21. Hát én még olyan válást láttam csak ahol a férfi háborúzott a nővel a gyerekért.

Biztos van olyan is aki csak lelép, de szerintem nem ez a jellemző.

2021. nov. 29. 13:05
 23/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a nők még mindig inkább akarnak gyereket, mint a férfiak. Nincs erről statisztikám, de az ismeretségi körben ezt látom. Több válás és szakítás is volt emiatt.
2021. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

22 Pedig de.Aki igazán szabadulni akar, az megteszi.

Ritka az olyan férfi, aki őszinte szeretetből küzd a gyerekért.Akik megteszik, többnyire azért csinálják, hogy az nőnek keresztbe tegyenek, mert tudják, hogy ez nekik fontos és így akarnak még egyet rúgni rajtuk.

2021. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
24. Most azt állítod hogy a férfiak nem szeretik a gyerekeiket?
2021. nov. 29. 14:17
 26/30 anonim ***** válasza:
Marad nekik a 10-20 èvvel fiatalabb, vagy idősebb fèrfi.
2021. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

25 Nem állítottam ezt.Vannak olyanok is, akik konkrétan nem szeretik őket, esetleg semlegesen éreznek irántuk.

Inkább csak nem szeretik őket annyira, mint amennyire fontos nekik a válás.

Egyébként az a nő is megéri a pénzét, aki válás esetén direkt ellehetetleníti a gyerekekkel a kapcsolattartást.Nehogy már emiatt ne váljon csak el valaki.Nem a férfiakat védem, de ott már semminek nincs értelme, mikor egy férfi gyűlöli a nejét, és csak azért nem mer a bolond nőtől elválni, mert akkor a gyerekekkel zsarolja majd.

2021. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nő egyedül marad öreg korára, ez mindig is ìgy volt. Persze az öregkor nyilván nem a 40, hanem a 60+.
2021. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
54%
Nezd. Ha a nagyanyamnak f@sza lett volna, Sandornak nevezik es nem itt vagyok.
2021. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 lizzi77 ***** válasza:
9-es:mi bajod van neked a kézműves sörrel???
2021. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!