Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szánalmas férfi felhozatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szánalmas férfi felhozatal miatt nem szülnek manapság eleget a nők?

Figyelt kérdés

A bunkó, csak szerelni akaró, mamahoteles, elköteleződést és munkát nem vállaló ellenben videojátékra milliókat költő, férfiak miatt csökken a születésszám?

Nyilvánvaló hogy ilyenekkel még összejönni se fogadnak a nő nemhogy gyereket csinálni.



#mamahotel #Szánalmas férfi felhozatal #Dolgozni nem akaró férfiak
2021. nov. 29. 12:45
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
46. Nem vágjuk le egymás kezét mert a nagyanyánk nagy apja egy másik törzshöz tartozott.
2021. nov. 29. 15:35
 52/60 anonim ***** válasza:
70%

#51

Ez hol kulturális elem te szerencsétlen? Kultúra a vallás, a zene, az irodalom, az ünnepek, a divat, a konyhaművészet, a nyelvek. A törvénykezés nem kultúra, érted? Írj olyasmit, ami olyan kulturális elem, ami Magyarországon van, Afrikában nincs. Hajrá.

2021. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
22%

52.


A törvénykezés fontos eleme a civilizációnak, ez tartja össze az államokat, a nemzeteket. Kezdem érteni miért rajongasz ennyire értük - minden anarchista számára egy Kánaán a primitív kultúrák világa, mert ott "mindent lehet" és nincs következménye.


Amúgy mi nincs ott? Infrastruktúra! Európaiként még belegondolni is rossz, hogy ott milyen dolgok vannak - persze a nagyobb városokban nem, de elég nevetséges, hogy a többi épület szinte mind még a "gaz gyarmatosítók" idejéből való és az első dolguk volt lelakni, tönkretenni. Kunyhókban lakni, pattintott kőkorszaki feltételek között - nem kultúra. Vagyis de, de olyan amit egy európai vagy észak-amerikai embernek jobb elkerülni, minél messzebbre.


Persze erre rögtön jöhet az ellenérv 1-1 szebb képpel egy már-már Európában is megszokott Afrikai nagyváros képével - amiből van néhány - meg ilyen gagyi beállított-megrendezett videókkal, amik olyan erejűek, mint azok a képek, amikor a lágerben vagy gulágon beállították a rabokat mosolyogni meg focizni.

2021. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
52. Ja értem tehát egymást ölik, de ez nem baj mert szépen énekelnek közben.
2021. nov. 29. 16:01
 55/60 anonim ***** válasza:
100%
44# hát sok helyen születésszabályozás az nincs. Szaporodnak mint a nyulak, de mire? Kinek? Etetni ki fogja azokat?
2021. nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
25%

#54

Hol írtam én ilyet? Te uramisten, mivel vagy te jobb, mint a "szánalmas férfi felhozatal"? Nekem úgy tűnik, hogy pontosan beleillesz.


Azt írtad, hogy Afrikának nincs kultúrája, még mindig így gondolod, annak ellenére, hogy nyilván van? Jaj, kifejezetten nem szeretem a cigányokat, de elismerem, hogy nekik is van kultúrájuk, ami nem a rossz viselkedésmintákból áll.

2021. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
15%

55.


Az európai és az észak-amerikai, illetve Ázsia civilizált része (Kína, Japán, Dél-Korea, Oroszország), "bűntudatból" a gyarmatosítás miatt. Az, hogy Kína is gyarmat volt - részben - és Dél-Korea szintén, az nem mentség! Náci aki ezt gondolja!!!!4!4!!4!!!


Fizess, civilizáció! Hála nem lesz érte, ráadásul őrjöngés követi majd, amikor már nem lesz mit küldeni...

2021. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

56. Oké akkor a kultúra helyet mi a helyes szó?

Együtt élésre alkalmatlan az már megfelel?

2021. nov. 29. 16:41
 59/60 anonim ***** válasza:
76%

#57 Ne legyenek téveszméid, nem bűntudatból, vagy a két szép szemükért támogatják őket, hanem mert megéri/muszáj. Lásd a mai napi telex cikket Kongóról és a lítium akksikról.


Ha Európa meg Amerika nem segítene, csak Kína, nagyon hamar kibillenne az egyensúly Kína javára.


Elkéne már felejteni, hogy egy ország vezetése úgy gondolkodik, mint ahogy azt egy átlag ember teszi. Ezelőtt sem, most sem és ezután sem a szentimentális érdekek vezetnek országokat a segélyezésben.


Lehet szidni Afrika infrastruktúráját. De könnyű úgy pofázni, ha valaki a készbe születik bele és aztán mutogat a másikra, hogy milyen nyomorultul élnek ott.

2021. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes válaszok születtek, és jó, hogy előkerült ez a kérdés - még ha a megfogalmazása szándékosan provokatív is. Szerintem kanyarodjunk vissza Magyarországhoz elsősorban. Mert hát az érint minket a leginkább, elvégre itt élünk!


Az alacsony születésszám nagyon komplex probléma.

Az első oka ahogy én látom, az egyértelműen az ANYAGIAK. Tudom, tudom, GYK-n mindenki informatikus-programozó, nettó 1 millió keresettel, de én azért a valóságban rohadtul nem ezt látom. Borsod megyében élek, és ha csak a környéken szétnézek, bizony rengetegen csak 100-200 körüli nettót visznek haza havonta. Na most mindannyian járunk boltba, fizetünk számlákat, úgyhogy nyilván tudjuk, hogy ez mire elég.


Vegyük ehhez hozzá, hogy 2015-től a Fidesznek köszönhetően úgy elszálltak az ingatlanárak, hogy sokaknak már a látótávolságában sincsenek benne. Egyszerűen gusztustalanul, mocskosul, gennyesül drágák az ingatlanok. Mert hát CSOK meg babaváró hitel. Magyarországon nem munka alapú társadalom van, hanem kéregetés. Aki jogosult, az jól jár, a többi az kapja be. Igen, a három gyereket a semmire bevállaló emberek értékesebbek az állam szerint, mint a felelősen gondolkozó munkavállalók.


Úgyhogy ha összeadjuk a pocsék fizetéseket meg az elszállt ingatlanárakat, akkor máris egy olyan okkal találkozunk, amely már önmagában hatalmas tényező abban, hogy a nők nem akarnak szülni és a férfiak nem akarnak nemzeni.


De menjünk tovább! A második ok az egyértelműen a liberális korszellem. A "család" mint olyan lassan kimegy a divatból. Az egyén létezik, a csoport nem. A filmek, a közösségi oldalak, a reklámok... minden-minden médium egyértelműen azt sugallja, hogy csak magaddal törődj, valósítsd meg magadat, csak te létezel, az egód a minden, neked a legjobb jár. Ezzel persze alaposan feltornázták a nők ingerküszöbét, és akire még évtizedekkel ezelőtt rábólintottak volna, az a férfi most szóba sem jöhet.


A harmadik ok a kérdésben is szerepel: a szülők elrontják a gyerekeiket. Nem tanítanak nekik kötelességet. Tömeges jelenség lett, hogy a gyermek érzelmileg önállótlan, független döntésekre alkalmatlan, a szüleinek (elsősorban az anyjának) kiszolgáltatott felnőtt testbe bújt gyerek lesz. Mert jajj kisfiam neked minden jár, majd én elmosogatok helyetted, nem kell rendet raknod a szobádban. Ne is kérdezd meg anyádat, hogy milyen napja volt, hogy segíts-e neki valamiben, hogy lemenj-e a boltba, vagy hozzál-e gyógyszert, ha megbetegszik. Majd anyuka mindent megtesz neked. Nyilván az ilyen "férfiak" ezt viszik tovább majd a párkapcsolati kultúrájukba is. És hát teljesen megértem, ha ez nem kell a nőknek.


Illetve én még azt is tragikus problémának látom, hogy Magyarországon valójában sokan vagyunk. Sok a rejtett erőforrás. Ezek fokozatosan foglalják el az országot, falják fel a településeket, és teszik tönkre a társadalmat. Borsod megye tele van földrajzilag gyönyörű településsel. Távolról nézve tényleg festői, ahogy hegyek, dombok ölelnek körbe egy-egy települést.

Csak hát ha közel mész azt látod, hogy valójában egy NO-GO zóna. Hulladéktornyok, lerongált, ellakott házak, tönkretett környezet, brutális bűnözés. A civilizáció hiánya.

Pedig milyen kitűnőek lennének ezek a települések! Ha kulturált lakosság lakná ezeket és elérhető áron adnák őket, sok pár boldogan költözve be egy ilyen faluba, és nevelné ott a 2-3 gyerekét.

De a legtöbben mocskosul dárga albérletben élnek egy nyomorult panelban. Se pénz, se élettér, se jövőkép. Erre gyereket vállalni? Hagyjuk már!


Mert nálunk Magyarországon egyik politikai csoport sem akarta megállítani ezt a problémát. Sem a mocsok baloldal, sem a mocsok Fidesz. A rejtett erőforrások szaporodnak, mint a nyulak. 2034-ben már több születik közülük, mint magyar. Na most ilyen jövőképre megértem, ha sokan nem akarnak gyereket vállalni. Senki nem azért akar gyereket, hogy majd 10-20 év múlva a rejtett erőforrások terrorizálják, vagy ne adj isten megöljék majd. Mert Magyarország közeledik a polgárháborús állapotokhoz, arra mérget vehet mindenki. A média nem reklámozza, de attól még ez van.


Összefoglalva: a magyar ember, az európai ember, a fehérember a biológia törvényei szerint megbukott. A dzsungel törvényei érvényesülnek, és nekünk nincs helyünk a jövőben. Elpuhultunk, eltorzultunk, elromlottunk. Amit most látunk, az a végjáték kezdete. Pár évtized, és a fehér európai embernek vége, helyét átveszik a sötétebb bőrűek. Hiába vagyunk intelligensebbek, ha emberként ostobábbak vagyunk. Nekünk végünk.

Ki akarna már így gyereket vállalni?

2021. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!