Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők tényleg olyan rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tényleg olyan rossz a férfi felhozatal?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jöttök hogy 100bol 100 próbálkozó béna, undorító, szex mániás, nagyon idős//fiatal, stb. A lényeg hogy egyik se felel meg nektek.

Most tényleg nem elég egy átlag pasi?



#férfi #Igényes nők #Nem felel meg az átlag férfi
2021. szept. 5. 20:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
17%

Mit nevezünk átlagnak!? Szerintem az átlag pasi: sportos, normális, akar gyereket, diplomás, netto 6-800 ezer körül keres, tőlem idősebb! Van kocsija, lakása.

Te valoszinuleg nem atlagos vagy hanem atlag alatto

2021. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
71%

#1

Az igen! :D Te melyik országban élsz, ahol az átlag pasi rendelkezik az általad felsoroltakkal? :D Ilyen elvárások mellett gondolom formás popsid van, mellben is erős vagy, tökéletes alak, elbűvölő tekintet és még az ágyban is qrva jó vagy....

2021. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1. Az az átlag akiből a legtöbb van.

Az nem átlag vagy normális amit elvársz, hanem bőven átlagon felüli.

2021. szept. 5. 20:11
 4/44 anonim ***** válasza:
31%

2

Nem! Sőt. Telt alkatu vagyok

(Igen, van pasim, igen, ilyen)

2021. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%

Megfelel az átlag pasi, csak az átlag, aki még normális is, általában kapcsolatban van, érthető okokból. Az meg kb ritka, mint a fehér holló, hogy normális, nincsen semmi gebasz a fejében, önszántából szingli, normálisan lezárta az előző kapcsolatát,mert nem működött, stb-stb.

Az átlag ma már inkább az, aki azt hiszi magáról, hogy normális és/vagy jól is néz ki, aztán sehol semmi. Aki huzamosabb ideje szingli, csomó nőutáló, vagy egyszerűen képtelen normális emberi kapcsolatok kialakítására, képtelen férfiként viselkedni és udvarolni, vagy érezhetően görcsösen leragadna már akárki mellett, csak legyen valaki.

2021. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
4. Persze hogyne, kamuz csak tovább.
2021. szept. 5. 20:17
 7/44 A kérdező kommentje:
5. Neked mit jelent a normális udvarlás?
2021. szept. 5. 20:18
 8/44 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is megfelelne az átlag, de a korban hozzám illő átlagos pasik mind kapcsolatban vannak. (negyvenesek). Na, erről ennyit. A maradékot tényleg felesleges említeni is. Ha van normális aki szingli lesz, az is gyorsan elkel, mert lecsapnak rá a nők.
2021. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%
Csak annyit, hogy kifejezi az érdeklődését, aktívan keres és nem egyoldalúan tőlem várja ezt el.
2021. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Nekem bőven megfelelt egy átlagos pasi, de azért nyilván fontos az is, hogy passzoljon egymáshoz a személyiségünk, az életünk, az elképzeléseink... És persze független is legyen, ami 40+ korosztályban ritka. Ez pedig tényleg 100-ból egy, sőt, inkább 1000-ből egy. Naponta rájövök, hogy milyen mázlista vagyok, amiért sikerült rátalálnom.
2021. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!