Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha a párod melletted nézné a "felhozatalt"?

Figyelt kérdés
oké megnézzük a másikat de amikor melletted csinálja mit szólsz hozzá? esetleg közös barátot is kiszemel így?
2012. ápr. 24. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

En rendszerint felkapom a vizet az ilyenen es kiosztom a pasit mint a szel.

Szepen a tudtara adom hogy Le#arom a "huseget fogadtam, nem vaksagot" es ehhez hasonlo baromsagot!

Mi tobb, kozlom vele hogy akkor mostantol en is bameszkodom es akkor kvittek vagyunk. Tulajdonkeppen ilyenkor egy lelkiismeretfurdalast okozo beszedet szoktam tartani. De ezen felul a lenyeg hogy basszus, ez engem kiabrandit, es feszelyez. Ha mindez nem erdekli, akkor nem o az akire hosszu tavon szuksegem van. The End

2012. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

25/F

2012. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Nézze mikor nem vagyok ott. Különben megcsiklandozom a szemüregét.
2012. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy zavaró!! Döntse el, kit akar!! Persze ez csak akkor érvényes, mikor sokáig néz valakit, ha csak végignéz rajta, és ennyi, akkor nincs semmi baj! Párom is csinált ilyeneket, azóta tudja, hogy ha másvalaki kell neki, én nem tartom vissza!
2012. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez maximálisan helyzetfüggő,hogy zavar vagy sem.Egy egészséges kapcsolatban nincsenek ilyen problémák.Közös barátot?Ezt pontosan hogyan képzeljük el?

26n

2012. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha elismerően bólint, hogy jó falat, akkor nem. Ha azt látom, hogy megigézve, sóvárogva bámul valakit, és le sem tudja venni a szemét, akkor igen. Amúgy szoktunk ilyesmit csinálni, meg is beszéljük.


26f

2012. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
hűséget ígértem, nem vakságot.
2012. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ja, nincs ebben semmi kivetnivaló. A környezetből jövő ingereket nem kell elfojtani.
2012. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

például közös barátot, kollégát vagy osztálytársat


nem egyszeri alkalom

többször bámulja

oké az utca az más ott jövünk megyünk bámészkodunk azzal szerintem sincs baj, de ha már olyan emberről van szó akit mindketten jól ismertek és beszéltek is napi rendszereséggel az már zavaró lehet?

2012. ápr. 24. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Folyamatosan szemmel kell tartani a kínálatot és, ha van rá lehetőség, akkor váltani kell:) Mindig a jobbra van szükségünk:)
2012. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!