Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Idén 8-an mentünk nyaralni. Én, párom, anyós, após, anyós unokatestvére és annak családja, köztük 2 pici gyerek. Nekem brutal sok volt, nem szeretek igy nyaralni de párom elrangatott. Első nap migrenem volt, 5.nap felfaztam, szóval na, a szervezetem is érzi ha nem akarok valahol ott lenni. Egész héten futkorasztam a 2 gyerek utan, konkretan a nyaralast végig babysitterkedtem. Szoba jott egyik nap hogy megyunk jovore is igy, en mondtam paromnak hogy kettesben szeretnék. Hát neki nincs annyi szabija, hogy 2 nyaralasra is menjünk. Mondtam, hogy menjünk csak kettesben. ,, De hát mi így szoktunk, nagycsaladdal"

Most őszintén 24 éves embernek miért kell nagycsaladdal nyaralgatni, miert nem mehetunk el kettesben... Ha szulok neki 2 gyereket majd, akkor meg már 10en megyünk vagy mi az isten...



2021. nov. 29. 20:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Miért neked kellett foglalkozni a két gyerekkel?
2021. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akar kettesben menni, akkor nem mész velük és kész!
2021. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
#1 A nagyobbik fiú nagyon szeret engem, a pici meg matrica. Kb a wc-re is követtek, de anyuka/apuka nem szólt rá, más gyerekét meg nem kuldom el a francba. Egy nap a szülők el is mentek a nyaralasrol, mert apuka edesanyja beteg és látogatni kell Pesten. Persze anyós mondta hogy szívesen vigyázunk a gyerekekre, hogyne...rajtam csüngtek végig
2021. nov. 29. 20:50
 4/35 A kérdező kommentje:
#2 Világos persze, de akkor meg párom részéről megy a hiszti, hogy nem vagyok képes 1 hetet kibirni.
2021. nov. 29. 20:51
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Na akkor neked is lesznek problémáid, ha ebben a kapcsolatban fogsz maradni.
2021. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

"Ha szulok neki 2 gyereket majd, akkor meg már 10en megyünk vagy mi az isten..."

Igen, esélyes. Úgyhogy jól gondold meg, szülsz-e neki akármennyi gyereket is.


Más dolgokban is megmutatkozik ez a dehátacsaládunkígyszokta-hozzáállás? Kinél kell lenni szenteste? Kinél kell ott lenni minden vasárnapi ebéden? Kinek van a ti lakásotokba bejárása, hogyan, hányszor?

Épp ideje sokat beszélgetni arról, melyikőtök számára mit jelent az önálló élet, milyen részekre tagolódik a család, és hogyan látjátok ezeknek a családrészeknek a helyét, szerepét. Nehogy későn essen le, hogy egy emberrel való házasság helyett 3-6-12 másikkal léptél valami törzsközösségi kommunába, ahol te csak a nyolcadik vagy a rangsorban, utálod az egészet, és nem bírod idegileg.

2021. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező!

Matrica! Ez jó! 😂😂😂 Sosem hallottam még!

Szóval, miért vagy köteles kibirni 1 hetet? Okés a párod, de nem a tulajdona vagy, hogy muszáj legyen azt tenned amit nem akarsz! Ha nem hajlandó felfogni, hogy kettesben akarsz vele nyaralni, akkor nem mész. Hamar eltelnek az évek jönnek a babák onnantól nem lesz kettesben nyaralás. De! Ha esetleg lepasszoljátok a gyerekeket.

2021. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
81%
Szegény, nehéz ügy. Megmondod finoman, h te csak akkor mész, ha nem kell babysitterkedned... Pár év és megnőnek,addig vagy bírd ki vagy ne menj. De ha nem mész, akkor semmiféleképp ne mondd el a családnak, hogy miért, mert onnantól kezdve biztos nem úgy állnak majd hozzád.
2021. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
#7. Pontosan! Mintha már nem a párja, hanem a tulajdona lenne! Azt kell tenni amit a pasi akar! Nincs önálló vélemény.
2021. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
A faszid gyerekstátuszban van még. Nem jó.
2021. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!