Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha 21 évesként még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 21 évesként még nem volt komoly kapcsolatom?😅

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolatom, de egyik sem volt komoly. Volt kettő a gimiben, meg egy nemrég. Összeköltözésig egyiknél sem jutottunk el és a leghosszabb is 5 hónapot tartott. Januárban leszek 21 éves.

Sokan meg már menyasszonyok meg anyukák 21-22 évesen. 😂

Szerintetek baj ha nem volt még komoly kapcsolatom?


2021. nov. 30. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem


28/F

2021. nov. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem, amúgy 20 éves vagy, épphogy végeztél a középiskolában. Aki 21 évesen anyuka, az 2-3 éven belül már mással lesz, 2 gyerek 2 férfitől 25 alatt az ultragáz! Az eljegyzés meg nem jelent semmit, lehet, hogy sosem lesz belőle házasság.
2021. nov. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Aha, 21 evesen anyukak, par ev mulva el is valnak.

Az a baj, hogy tulsagosan kapkodnak, es kesobb jonnek ra, hogy meg sem tudnak beszelni, egyeztetni...

2021. nov. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Kit izgat? Előtted még az élet. 27 vagyok, egy kapcsolatom volt eddig és? Előttem is itt az élet, nem kell örökre lehorgonyozni. Meg van más is a világban mint egy kapcsolat. Most élj.


N

2021. nov. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Te jó ég, 20 évesen már házasságról, gyerekről ábrándozol jövőre? Még ha lenne is komoly kapcsolatod, ha az illető nem volna egy 10 évvel idősebb nálad, nem indokolt 21 évesen házasodni, szülni. Ráérsz még várni 5 évet a babával. Ha mondjuk 21 évesen 31 éves párod volna, azt mondom mehet a házásság, aztán 2 év múlva baba. De az teljesen más eset, mint amikor két 20-23 éves naiv egy pár. Én most vasárnap leszek 26 eljegyzés jövőre, házasság 2 év múlva, baba 3 év múlva, nagy vonalakban ez a terv, aztán majd alakul, ahogy sikerül. És mai világban még én is viszonylag gyors leszek, a legtöbben 30 felett produkálják az első babát, de én 30 alatt szeretném. Amikor annyi idős voltam, mint te, szart se tudtam még ahhoz képest, amit most tudok. Az exemmel voltam, azt hittem jó vele. 22 voltam, majdnem 23, mire ráébredtem, hogy szakítanom kell, bármilyen jól is elvagyunk, mert nem vele kell lennem. Kell még sokat tapasztalnod!
2021. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

3#-as vok.

valaki nagyon magára ismert 🤭🤭🤭

2021. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, sehol nincs az megadva, hogy 22 éves korodig meg kell találni azt az embert akivel komoly kapcsolatod lesz/van.
2021. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz.
2021. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!