Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem vajon úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem vajon úgy, hogy a szüleim nem örülnének neki, ha komoly kapcsolatom lenne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már gyerek, 24 éves nő vagyok, már az egyetem óta albérletben élek másik városban, szóval attól biztos nem tartanak, hogy felnövök. :D


Nagyon részletesen nem szoktam mesélni a magánéletemről, de szokták tudni, ha van valakim, meg mondok róluk pár dolgot, vagy hogy milyen programokat csinálunk.

Amikor csalódtam valakiben, és meséltem nekik a szakításaimat, akkor mindig ki voltak akadva, hogy milyen fura meg szemét alakokat fogtam ki, és hogy hátha jön majd normálisabb.


Most egyelőre úgy tűnik, van is egy normális srác, eddig nincsen semmi probléma, nagyon szépen bánik velem, nem veszekszünk, komolyan vesz.

Szóba került, hogy mondta a srác, hogy szeretne eljönni velem legközelebb a szülővárosomba egyik hétvégén, sosem volt még ott, és a szüleim első reakciója: De ugye nem nálunk akar aludni? És nagyim is egyből így reagált. (Mondjuk elég friss még a kapcsolat, ez tény.)

De korábban is voltak már olyan reakcióik az exemnél, hogy azért csak legyek óvatos, meg úgy sem férjet keresek még gondolom, annyira komoly ne legyen azért a dolog, stb.


Vajon miért csinálják ezt? Nekem ez kicsit rosszul esik.


2020. júl. 3. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Egy megoldás lehet csak erre a problémára!


Ha tetszik egy pasi vagy udvarol neked akkor mutasd meg anyucinak esetleg őt is vidd el a randira.

Aztán ő majd elmondja hogy jó neked ez a pasi vagy nem. Sima ügy, neked dontened sem kell ők meg elégedettek lesznek 🥰🥰

2020. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg féltenek, ámbár indokolatlanul, hiszen már felnőtt nő vagy. Én nagyim is ilyen amúgy. Mindig van valami monológja, amivel nem is foglalkozom már. Kb. ilyenek, hogy: "Vigyázz a jóképű fiúkkal, mert azok olyan ravaszak és aztán két vasat tartanak a tűzben." vagy "Még ráérsz valakit találni, te túl jó vagy ehhez."

De ezen majd túlteszik magukat szerintem és idővel elfogadják a döntésedet. Szerintem az a célravezető, ha először csak megismerik és majd csak legközelebb alszik ott a barátod, így hozzászoknak majd a dologhoz. Lesokkolni őket nem biztos, hogy jót szül. :) Aztán sok sikert! Drukkolok, hogy szimpi legyen nekik!

2020. júl. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ,,nem férjet keresel", egy burkolt kinyilvánítása annak, hogy nem tetszik a szüleidnek a kiszemelt.
2020. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!