Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok féltékeny, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny, ha a páromnak eddig 39 évesen bevallottan csak rövid szex kapcsolatai voltak, és tudom, hogy a dumája miatt sok nő imádta/imádja?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy komolyra tervez velem, de egyelőre nem merek vele komolyabb szintre lépni, mert félek hogy engem is kihasznalna. Azért ez elég nagy Red flag, de szeretem őt nagyon az a baj

2021. nov. 30. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj ha esélyt sem adsz a dolognak sosem derül ki.
2021. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

"mert félek hogy engem is kihasznalna"



Nem kell felni, csak kefelni :)



Vagyis ez van, ha Chad-del kezdesz....



37F incel

2021. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd rájössz arra hogy miert csak rövidebb kapcsolatai vannak.

Ismerd meg.

2021. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Vissza kell menni a régihez:)
2021. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen régihez? És ha én nem szeretem a régit, mert ő kell nekem?
2021. nov. 30. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Akkor szívás van:) Az élet erről szól. Szeretsz egy olyat, aki már most is tudhatóan meg fog szívatni. Egy fickó, aki mindig váltogatja a partnereit, ne adj isten meg is csalja őket, nem fog megváltozni. Úgy mondanám, hogy sose fog, legalábbis addig nem, míg aktív.
2021. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy féltékeny a múltbeli nőkre? Mostantól csak veled lesz.
2021. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi a helyzet?
2021. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, de van hogy fél napokig nem jelentkezik, azt sem tudom mit csinál, és elég ritkán találkozunk. Szerintem prostihoz jár, és erről már ő is elszólta magát egyszer kétszer
2021. dec. 9. 06:39
 10/13 anonim ***** válasza:
miért vagy vele?
2021. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!