Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjem meg a szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjem meg a szakítást? Ezek valós okok lehetnek vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Hosszas elhatározás után arra jutottam, hogy szakítani szeretnék a barátommal. Ismét.

Egyszer már megléptem, de nem birtuk egymas nélkül egy napnál tovább. Viszont lassan előjöttek azok a dolgok amiert így döntenék:

A kommunikaciónk nagyon nehéz. Hirtelen haragú, sokszor rémísztő nekem. A másik, hogy azt érzem kiégtem, és nem tudok többet adni már. Nagyon szeretem és nagyon oda adó tényleg. De az első szakításból nemigazán tudok feljönni.

Nagyon érzékeny lélek, rettenetesen erzem magam hogy ilyenek jarnak a fejemben.

Szerinte csak el kéne engednem a dolgokat, hiszen minden happy.

Mit gondoltok, megérne még próbálkozni?


L/24


2021. nov. 30. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl van pörgetve. Nyugiban kéne kicsit maradni. Nem elengedni, csak ellazulni és nem feladatnak tekinteni a párkapcsolatot.
2021. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*azért tettem fel a kérdést, mert szerinte ezek nem valid indokok egy szakításhoz. (?)
2021. nov. 30. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy hogy beszelgetni akarsz vele meg erdekel a véleménye vagy szakítani.
2021. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét probléma nem derült ki a kérdésedből, bár az gyanús, hogy külön kiemelted a hirtelen haragját. Nekem pl. a hirtelen haragú, agresszív társ kizáró ok (első barátnőmmel pont emiatt szakítottam, hihetetlenül felbosszantotta magát apró-cseprő dolgokon és ilyenkor üvöltözött velem / szomszéddal / szüleivel / aki éppen a közelében volt).


Ha neked egy hirtelen haragú, üvöltöző férfi nem fér bele, hótmindegy, hogy ő mit gondol erről és hogy szerinte ez "valid" indok-e a szakításra. Nem az ő tiszte eldönteni. Ha feloldhatatlan ellentét van közöttetek, akkor felesleges lélegeztetőgépre rakni a kapcsolatot.

2021. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A konkrét dolog az, hogy elfáradtam nagyon. Nem érzem hogy ezt tudnám ugy folytatni, mintha misem történt volna.

Rossz ezt beismerni. Egyszer mar szakítottunk, nekem onnantól már nem igazán olyan mint rég.

A barátom ezt nem érti, ezért akar valósabb indokokat hallani.

2021. nov. 30. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem akarod folytatni, akkor ne folytasd, ennyire egyszerű. Nem bírósag előtt kell igazolnod, hogy megalapozott az elhatározasod.
2021. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudtok kommunikalni akkor ez off

Sajnalatra epiteni alegy kapcsokatot nen lehet

Ez a véleményem

2021. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!