Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekbol vegyem eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekbol vegyem eszre ha a baratom erdekbol van velem? Megtudja jatszani hogy szeret, mikozben valamilyen erdek fuzi hozzam?

Figyelt kérdés

2021. nov. 30. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel csak fordítva,én vagyok a férfi.
2021. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az érdekbarát a te fejedben van. Nekem még sose volt érdekbarátnőm, mert sose vettem érdeknek ha segítséget kért és szívesen segítettem neki, ha tudtam. Nem éreztem lenyúlásnak ha költöttem rájuk és azt sem ha pénzt adtam nekik, amit alkalmasint nem adtak meg, mert nem tudták megadni. Tudtam, hogy a legjobbat adják, amit tudtak és így ez nem merült fel sosem.


Tehát ha úgy érzed, hogy nem a legjobbat adják neked, akkor már gondolhatsz érdekre, de ez egyáltalán nem biztos, hogy tényleg így van, csak te érzed úgy, hogy te mindent megadsz, ők meg nem.

2021. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha érdekből lenne veled akkor már rég szakított volna veled.
2021. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Parkapcsolatra ertem, nem barati kapcsolatra 2.-es valaszolo.
2021. nov. 30. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is arra írtam.
2021. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Hű hű hű hű

Sok ember annyira minősègi kapcsolatban èl, hogy kívülről nincs különbség a magány között.

Tiétek is kb ilyen lehet, ha ezen filózól, ràadàsul nem is èrted hogy min kellene filóznod

2021. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kár lenne tagadni, bizony vannak a mai világban is érdekkapcsolatok.

Az nem veszi észre, aki nem akarja.

Sokféle érdekkapcsolat lehetséges, ez mindenkinél változó. Nem tudom, hogy a kérdező milyen élethelyzetben van, de van pl:


- a férfi jól keres, de smucig, ezért együtt van egy szintén gazdag nővel akit nem szeret, csak hogy ne az ő pénzét kelljen a nőre költeni, fizessen mindent magának a nő.

- a nő keres jobban és a férfi magasabb életszínvonalon élhet így (ritkaság)

- elhiteti a férfi a nővel, hogy szereti, de csak a folyamatos szex biztosítása miatt van vele, amíg nem talál jobbat.

- nincs lakása a pasinak, és a nő lakásában lakik, de nem szereti

- van aki gondoskodik róla, kitakarít utána, mos rá, főz rá, bevásárol neki..

- a nő által valamilyen előnyhöz jut az élet bármely területén pl: munka, beházasodni jónevű, módos családba..


Sokféle érdek fűzhet össze két embert, és ha az egyik fél szerelmes, nem biztos, hogy észreveszi ha palira veszik.

Amiket itt leírtam általános esetek lehetnek, NEM MINDEN férfi ilyen, de a kérdező erre kérdezett rá, ezért írtam ilyen példákat!

2021. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!