Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tul reagalom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul reagalom? Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve egyutt vagyok a baratommal.Ereztem rajta, hogy szeret,torodik velem, mindenben segit, mellettem all barmiben.Ezalatt az ido alatt ketszer beszelt neten egy lannyal , akivel elottem kavart. Mikor osszejottem a parommal a lany mondta neki,hogy zavarja, hogy egyutt vagyunk inkabb letiltja mindenhonnan. De aztan par honap mulva beszeltek. Elmondtam a baratomnak egy eselye van, ha harmadszorra is eljatsza akkor kidobom vegleg. Sajnos megtortent a 3.eset is. Eleinte baratilag beszelt a lannyal, aztan a beszelgetes vege fele mar olyanokat irt neki a parom,hogy 2 eve szereti,hianyzik neki, mar sose erhet hozza stb.Ugy vettem eszre,hogy a parom total reszeg volt, es bealudt mikozben a telefon a kezebe maradt.Azt mondta masnap,hogy nemerti miert irt ilyeneket mert o engem szeret es az a lany nemerdekli ot. Par nap mulva megneztem a telefonjat es olvastam, hogy mit beszelt az edesanyjaval. Irta neki a parom, hogy nem adja fel mert velem kepzeli el a jovojet ,nemtud itthagyni mert abba belebetegedne,en vagyok neki az igazi stb. Ugyszint a legjobb baratjanak is ilyeneket irt. Nemtudom mit tegyek.

2021. dec. 1. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Mi a szent sz.rért kutakodsz a fiúd telefonjában? Egyébként meg mondd meg neki, hogy vagy megszakít minden kapcsolatot az exével, vagy tervezgetheti a jövőjét vele.
2021. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát egy féltékeny idióta vagy, ha az én telefonombsn kutakodnál hamarabb kidobnálak, mielőtt elgondolkodnék rajta! Amúgy ha így ellenorizgeted, arra utal, hogy nem bízol benne és bizalom nélkül nincs kapcsolat. Az exem is ilyen ellenőrizgetős idióta volt mint Te.


Nem kell minden kapcsolatot megszakítani az exel, de legyen azért egy határ, amit nem lép át.


Remélem kidob és összejön az exével, mert te már úgysem bízol benne, ellenőrizgeted, nem vagy te MEg kész egy kapcsolstra! Neked megis hogy esne, ha a pasid elolvasgatna az üzeneteid? Ne legyél már ennyire paraszt!

2021. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akartam kutakodni de bealudt, a kezeben maradt a telefon es a kepernyon ott volt az uzenet.
2021. dec. 1. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem volt szep hogy elolvastad, de ettol tekintsunk el. Elmondtad neki hogy meg egy eselye van, eljatszotta de nem dobtad ki. Ezek utan ugy lesz vele hogy tok mindegy hanyszor hibazik te megbocsajtasz neki. Ezt akarod? Mondd meg neki hogy vege. Ha annyira te vagy elete szerelme akkor ugyis osszesodor titeket az elet egyszer.
2021. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hahh. Milyen sok rejtegetnivalója van itt néhány embernek. Érdekes, engem nem zavarna mert akit szeretek az előtt nincsen titkom. Én is bíztam a barátnőmben, meg ő is bennem, csak az a különbség hogy ő nem talált volna semmit ha belenéz a telefonba, én meg egyszer csináltam és lám.. :")
2021. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Ja bírom ezt a mit kutakodsz a telefonjában szöveget. Ilyet csak az mond, akinek rejtegetnivalója van. Mintha a telefon nem tudom én milyen bizalmas valami lenne... telefonálok vele, néha játszom rajta, beszélgetek az ismerőseimmel, barátaimmal, rokonaimmal, appokat használok. Ebben mi olyan titkos, amit más nem nézhet meg? A telefonom nem a lelkem, hanem egy tárgy.
2021. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez ugyben nemtudom mit lepjek.
2021. dec. 1. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Lattam a napokban egy elég bugyuta

"Miert irtam azt egy lanynak részegen, hogy...?" kérdést. Na most világos lett.


Figyelj a párod valószínű nem a hűség mintaszobra.. ha nem is csalt meg, de nem vetné meg a dolgot.

2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A párod szeret téged, de tudd:nem te vagy számára a nagy Ő. És ha egyszer, valamikor a távoli jövőben megtalálja, habozás nélkül le fog lépni.
2021. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged, de egy része még nem tette túl magát azon a lányon, és amíg ő képben van, addig nem is fogja.
2021. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!